відмова у обслуговуванні по айді-картці

Volodymyr Dozirtsiv 15 лютого 2019, 0:32
Співробітниця Банку відмовила у відкритті депозиту по пластиковому паспорту без довідки про приписку, так як паспорт без того папірця не дійсний.
Керівник відділення сказав, що Банк не має права підписувати з клієнтами договори без наявності тієї довідки.
Назвати закони, де вказані такі норми, вони відмовились (можливо, внутрішні розпорядження по банку). Наступну статтю вони бачили вперше в житті:

15 лютого 2019, 7:25
Цитата с сайта Национального банка.
Початок використання ID-картки є черговим кроком української держави у напрямі євроінтеграції та розвитку електронного урядування в Україні.
Перевагами цього сучасного документу є високий рівень захисту інформації та зручність її використання/зберігання.ID-картка жодним чином не обмежує можливості українців щодо користування банківськими послугами.

Так и хочется сказать Национальному банку. А теперь пойдите и поясните все вами сказанное людям которые как в анекдоте говорят гражданину Украины. Нам плевать на твой кусок пластика. Ты ПАЛЬЦЕМ покажи где ты живешь!
18 лютого 2019, 12:54
Знаете. Я ВАм честно скажу. В былое время у вас бы уже проверка с последующими выводами как у людей игнорирующих законы государства. И это было бы расценено как провокация. Потому как правительство широкомасштабно объявило об удобстве пластикового документа и его абсолютной идентификации и хождении где бы то ни было. И тут вдруг выясняется что у вас просто напросто нет картридеров? Типа с базы не подвезли? С вашей стороны это по меньшей мере безответственно и глупо. Такие нелепые отговорки.не находите?

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / відмова у обслуговуванні по айді-картці