300 грн (питання вирішено 14.07.18)

zarazara 13 липня 2018, 12:10
23 травня, у банкоматі м.Рівне була спроба зняти готівку 300 грн, банкомат завис, кошти було списано але не видано! Звернулася до свого банку (Приват) адже знімала з карти Приват банка, консультанти подали заяку і пакет документів на Ваш банк 30 травня, для повернення цих коштів і повідомили чекати від 45 до 120 робочих днів. На даний момент все без змін, ніякої інформації немає. Чому такі терміни? Невже, Ваші інкасатори знімають готівку з банкоматів один раз в пів року??? Щоб визначити чи є там лишні гроші… не може бути такого! Пришвидшіть свої дії!!! Прошу відреагувати на моє звернення, надати консультацію і повернути гроші!!! Адже у Вас несправні бнкомати, по Вашій вині мені не було видано гроші, але зписано з рахунку!!! Інакше буду постійнно писати скарги і відгуки про Ваш банк!

13 липня 2018, 12:16
kosmos
kosmos
16 липня 2018, 11:03
Стандартные даты по таким заявлениям между банками 60 дней. Так что еще рановато бить тревогу. Вот 30 июля можно начинать возмущаться.
2 серпня 2018, 11:39
Не знаю чи це повпливав відгук чи так співпало, але кошти було повернуто на наступний день 14 липня, дякую!

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні