Rws банк Вінниця

Kimo088vn 16 липня 2018, 15:50
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Гоголя, 1
Сьогодні відвідав відділення RwS-банку у Вінниці по вул.Гоголя. При спілкуванні з менеджером, поскаржився, що у них не поважають клієнтів: на мою українську мову касир відповідає мовою загарбників, окупантів і вбивць! Після її вибачення за касира, появилася пані, яка назвалася керівником відділення. Замість аналогічного вибачення за свою підлеглу ( що було б оптимально в даному інциденті ) або взагалі б не появлятися зі свого приміщення (після мого уходу з банку провести розмову з касиром ), вона стала захищати її, а мене почала перевиховувати ( я майже в 2 рази від неї старший ), згадуючи і Радянський Союз ( в якому мене змушувати спілкуватися московською мовою) і навчання в школах і т.п. З її розмови вийшло, що це Я не правий! А тепер подумайте: може така людина в Україні керувати колективом, захищаючи позиції «русского мира» ???

3 серпня 2018, 19:01
З подивом побачив цю несунiтницю. Мова и грошi — кому що? Придбайте собi буквар i буде Вам щастя.

ББББББББРЕШЕШ!!!

Я володiю украiнскою мовою набагато краще за Вас, СПЕЦIАЛIЗОВАНА ОСВIТА, але зчинити галас подiвно Вам, я собi не дозволив би.

А грошi люблять тишу.
6 серпня 2018, 12:43
Я вже впевнився в тому, що розум у українців, який був втрачений в кінці правління дебіла Януковича, повільно, але відновлюється. Це показав експеримент, який я провів. Якби я таким чином відповів в 2014 році, прибігли сюди ошукані люди і влаштували б мітинг з осудом мене, а до сьогоднішнього дня люди порозумнішали і хочуть мирного і спокійного життя і це радує.
21 серпня 2018, 13:55
Вас би на «нулівку» з Вашою спеціалізованою освітою… А слово «несунітниця» — з якої мови?
Goldman12
Goldman12
13 грудня 2018, 21:10
«Несунітниця», подівно," «СПЕЦIАЛIЗОВАНА ОСВIТА» — Микола Янович, це ви?
22 серпня 2018, 23:39
НІСЕНІ́ТНИЦЯ — мав на увазi — и що?
6 вересня 2018, 12:12
Зрозуміло, що Ви мали на увазі з Вашою « СПЕЦІАЛІЗОВАНОЮ» освітою… Провокатор ТИ..!
11 вересня 2018, 17:47
И де Ви відчули провокацію и в чому?

И коли вже настане розуміння iстини?
11 вересня 2018, 17:57
Сьогодні я теж відвідав відділення банка де добре розуміють українську мову,: — але їм взагалі невідома банківська справа.

Cам ти провокатор

Курс валют в РВС Банк