Блокировка счёта

Nshannen83 2 березня 2024, 16:52
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Тітова, 23
В жовтні місяці 2023 року відкрила рахунки в банку ПУМБ для розміщення депозитів.
Це кошти моєї сім'ї, які були зароблені законно і тяжко, чоловік їх збирав все своє життя, гарячий стаж.
Кошти на рахунки Пумб переказувала з інших банків, так як закінчувалися депозити в інших банках. Було багато транзакцій.
Думали з чоловіком відкривати депозити в ПУМБ, тому що на той час в банку були вигідні проценти.
А вже в лютому місяці 2024 року, в додатку ПУМБ онлайн отримала повідомлення про припинення ділових відносин на підставі ст. 15.
Банк не просив ніяких підтверджуючих документів, про походження моїх коштів.

Звернулась до відділення, співробітники не змогли мені толком нічого пояснити, вручили листа з загальними фразами про ст. 15 Закону України без конкретики, чому це відбулося, сказали це Ваші проблеми, Ви шахрайка.
Ніякої зацікавленості і допомоги від співробітників банку я не мала. Типу хочете пишіть скарги, це ваше право, а від нас відчепіться.
Не думаю, шо так мають відноситися до клієнтів.
Пишіть заяву на закриття рахунків і платіть комісію за перерахунок коштів на рахунок іншого банку.
Щоб не втратити гроші, була вимушена сплатити високу комісію за перерахунок коштів в інший банк.

На моє письмове звернення, банк письмово надав так само загальні фрази по ст. 15.
Моя діяльність ніяк не відповідає жодній характеристиці цього закону.
ПУМБ
PUMB 2 березня 2024, 19:15
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше та після проведення перевірки неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.
Полезный комментарий
PUMB 11 березня 2024, 13:49
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
5 березня 2024, 13:54
Напринимали оплаты от 3х лиц с крипты? молодцы, просто так банк не обвинит в мошенничестве, подробнее у себя в блоге я расписал как продать крипту и не попасть на мошенников
PUMB
PUMB