Заблокували картку за підозрілі дії. Заблокували доступ до застосунку

DmytroUKR 19 лютого 2024, 17:12
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Чарівна, 119
Я інколи займаюсь торгівлею в телеграм боті @wallet. Я торгував на P2P біржі й отримав блок картки за те що на мою картку надходять кошти від різних осіб. Заблокували доступ до застосунку. Я вже ходив до відділення та писав заяку й надав всі необхідні докази моєї діяльності. Всі ордери та інформацію про платежі й аккаунт. Але відповіді від банку все ще немає. Я отримую на цю картку заробітну плату. Якщо мені її не розблокують то мені буде ні на що жити. Також писав на e-mail, але відповіли що потрібно йти до відділення.
ПУМБ
PUMB 19 лютого 2024, 18:21
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми неодмінно перевіримо всі деталі та повернемось до Вас з вичерпною відповіддю після отримання результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 22 лютого 2024, 12:32
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

innapcholko
innapcholko
19 лютого 2024, 17:42
«Торговля» — это не инколы — это работа. Нужно было не жлобиться и оформить счет в geopay или в аналогичных платежных системах
Lolik1837
Lolik1837
19 лютого 2024, 17:56
Автор, законодательством и договором запрещено использование карты физического лица для торговли, занятием бизнесом. ПУМБ- серьезный банк. Такие нарушения пресекает на корню

«Якщо мені її не розблокують то мені буде ні на що жити»

Вы имеете право в любой момент поменять банк в котором получаете зарплату, опять таки -можно в любой момент воспользоваться кредитной картой любого другого банка. А если такой еще нет — то завести ее.
Так, что не надо давить на жалость, что вам жить не за что

П. С. Автор, тут сугубо ваша вина. Непонятно- какие у вас претензии к банку ?

П.П. С. Поскольку ПУМБ- серьезный банк, он , скорее всего, укажет вам на дверь и прекратит с вами сотрудничество.
Обычно банки с которых выгоняют клиентов , предупреждают другие банки, куда клиент хочет перевести свои деньги, с кем они имеют дело и за что его турнули из банка
SergeyNina
SergeyNina
20 лютого 2024, 0:46
Нельзя использовать карту зарплатную для того что вы делали. Теперь скорее всего банк откажет вам в обслуживании и будет стать клиентом другого банка трудно
Валерка Котовский
Валерка Котовский
22 лютого 2024, 10:47
Подробнее у себя в блоге я рассказал как безопасно продать криптовалюту и не попасть на мошенников в том числе через бот тг
PUMB
PUMB
22 лютого 2024, 12:32
Корисний коментар

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Заблокували картку за підозрілі дії. Заблокували доступ до застосунку