malinin007 20 квітня 2023, 19:09
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Бородінська, 16
У червні 2022 року пумб заблокував всі мої рахунки, у тому числі і зарплатний.

Після довгих розмов з підтримкою я накінець вияснив, що підтримка мені не допоможе і мені треба йти у відділення і доводити, що я не осел. Без варіантів.
У відділенні виявилося, що мої рахунки заблоковано по причині того, що на мою карту було переказів більше 400 тис грн. УВАГА!!! «сумарно з моменту початку військового стану»!!!
І посилалися на постанову НБУ, яку я при них же відкрив на офіційному сайті і показав. Там ані словом не було сказано про «накопичувальний ліміт»!
Тобто вони самі собі всіма неправдами встановлюють якісь ліміти в обхід НБУ і прикриваються постановами НБУ, зміст яких вони самі не розуміють з надією на те, що люди тупі і не розберуться.

По суті ви можете самі собі чи дружині із пумба на пумб, чи з моно на пумб переводити одні і ті ж самі 10−15 тис. для різних потреб туди-сюди, а цей ліміт буде накопичуватися і в один прекрасний момент ви опинитесь з заблокованими рахунками і ваші гроші буде безкоштовно використовувати пумб, а вас відправлять у відділення доводити, що ви не терорист і звідки ви маєте 15 тисяч.

Це просто сором!!!

Так, як поводить себе пумб у цей важкий військовий час, безпідставно блокує кошти і як самий завзятий совковий бюрократ місяцями тягне час, принижує людей, заставляє бігати по відділеннях з бумажками і старається максимально довго безкоштовно користатися іхніми грошима, заслуговує найсерйозніших висновків!

Ні один банк у краіні не робив і не робить такого ні до війни, ні під час!
Ви самі вигадали собі накопичувальні ліміти у 400 тис грн з почтаку військового стану!!!

НБУ і близько не випускав таких постанов, ні одна людина у вашій «організаії» не змогла мені надати документальне підтвердження того, що десь така постанова існувала від регулятора, чи вона є нехай навіть і ексклюзасно у вас!

Такому відношенню не місце у сучасній і майбутній Украіні! Ви — сором для країни!
ПУМБ
PUMB 21 квітня 2023, 10:05
Вітаємо!

Ми бажаємо розглянути цей випадок детальніше і вже передали Ваше звернення до відповідного відділу. Про результати перевірки ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок.

Danilich
Danilich
21 квітня 2023, 11:32
Финмон у пумба один из самых жестких и тупых, эта история с накопительным лимитом в 400к у них давно, хотя это не самая большая сумма на текущий день. Постановы НБУ можете не читать, клиент всегда неправ и если захотят, могут месяцами рассматривать ваши справки, бумажки и объяснения. Можете нажаловаться в нбу, но придет отписка 100%
Jokets
Jokets
22 квітня 2023, 14:34
А чем банк будет прав если чел гоняет деньги не понятные туда сюда? Пусть показывает документы от куда деньги
natashaGra
natashaGra
21 квітня 2023, 19:03
Проще навсегда закрыть все счета , чем связываться с этим бедствием. Сегодня в банке сотрудница отказалась оформить карту по документам в Дії. Принесите справку на справку. Банк похоже банкротится
nazarka52
nazarka52
22 квітня 2023, 17:54
Так.мабуть хтось в картішкі програвся…давай нарід збрасывайся
LadyMariupol
LadyMariupol
3 травня 2023, 20:10
На мою карту вообще не было ни одного перечисления с начала военного положения и я никому не отправляла карту, но тем не менее мне ее заблокировали и до сих пор не озвучивают причину блокировки

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / пумб сам вигадав накопичувальний ліміт 400 тис. грн «з початку військового стану»