Розблокуваня рахунку фін моніторингом

Tetjana120179 20 березня 2023, 17:27
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Героїв Майдану, 26
Доброго дня. Мене звати Грижук Степан Георгійовича я є клієнтом банку ПУМБ.
В грудні місяці відділом фін моніторингу була заблокована моя картка з грошима на рахунку в розмірі 80000 грн (банк надіслав мені смс про блокування ніби «за підозрілі фінансові операції»).
На вимогу банку я надав повний перелік документів, що підтверджують законність походження коштів: довідки з податкової ОК 5 (ОК 7), довідки про отримані зарплати, декларації дружини як члена сім'ї, також надала документи, що підтверджують родинні зв, язки, також чеки по письмові пояснення куди та для чого була зняти готівка за кордоном. Також надані договора оренди приміщення, які є вже на протязі довгого часу здаю в оренду.
Кожного разу людина, яка мені відписує по електронній почті знаходить все кумедніші відговорки на мою вимогу розблокувати рахунок, так як я надав повний перелік документів.
Далі вже мій терпець увірвався та я написав заяву на закриття рахунку та повернення коштів, на що мені надана відмова в закритті рахунку та поверненні коштів.
Звертаюся до Вас з проханням посприяти у вирішенні мого питання та повернення моїх особистих коштів. Враховуючи даний важкий час кожна гривня допомагає мені прожити дану важку життєву ситуацію. Натомість банк ПУМБ користається моїм безпомічним становищем в даній ситуації та свідомо затягує вирішення даного питання. Мотивуючи це тим, що ніби кошти будуть розблоковані «коли закінчиться військовий стан». Хоча я точно знаю, що весь необхідний перелік документів, що банк від мене вимагав, я надав повністю.
Звертаюся до Міністерства фінансів, як до контролюючого органу з проханням посприяти у вирішенні даного питання.
ПУМБ
PUMB 20 березня 2023, 18:15
Вітаємо!

Нам прикро, що користування нашим банком залишило у Вас негативні емоції. Ми хочемо детальніше розібратися у ситуації та обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок у приватні повідомлення.

natashaGra
natashaGra
21 березня 2023, 10:09
Обычная ситуация для этого банка. Клиент- никто. Держать деньги в пумбе опасно
PUMB
PUMB
27 березня 2023, 16:32
Вітаємо! Після проведення внутрішнього розслідування бачимо, що Ваш рахунок був заблокований 22.12.22 р. Вам був направлений лист із запитом документів, усі документи, що Ви надавали були передані нашими співробітниками на розгляд ДФМ. Суми по документах не вистачало для розблокування. Усі коментарі від співробітника ДФМ були Вам передані нашими фахівцями. Останній лист Вам був надіслан 15.02.22 де було вказано, що необхідно надати документи ще на залишкову суму коштів. Більше від Вас додаткових документів не надходило.
Також, Ви надавали документи, що не можуть бути прийняті до розгляду, так як не відповідають Розпорядженню № 24 від 01.07.2022 р.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Розблокуваня рахунку фін моніторингом