Закриття іпотеки

SerhiiVostrikov 12 квітня 2024, 11:16
У серпні 2021 року взяв іпотеку на квартиру, на той час на ринку Прокредит банк мав майже найкращі умови, умовно невисокий відсоток по іпотеці і відносно дешеві супутні комісії, оперативно прийняли рішення і видали гроші.
Протягом майже трьох років, які я виплачував іпотеку, не стикався з якимись проблемами взагалі, в банк їздити не потрібно, вся комунікація відбувалась онлайн. Після початку війни банк комунікував зі мною на предмет того, чи маю я можливість виплачувати кредит і чи можливо при скрутному становищі, ми могли б якось змінити поточні умови виплат. На третьому році суттєво зросла ставка по кредиту (бо вона була плаваюча), але це вже не провина банку, а скоріше загальна ситуація з економікою.
Хотів би окремо подякувати Аллі Очіченко за ввічливе компетентне обслуговування і завжди швидкі відповіді!
Єдиним не дуже зручним нюансом є що інтернет банкінг, що мобільний додаток. Користування ними радості не приносять)
Прокредит Банк
ProCredit 12 квітня 2024, 14:16
Вітаємо!

Дякуємо, що Ви з нами і за високу оцінку роботи Алли та нашого банку.
Ми завжди прагнемо забезпечити для наших клієнтів найкращі умови та обслуговування.

Щодо онлайн роботи з нашими банківськими послугами, то зараз ми активно працюємо над оновленням нашого мобільного затосунку, щоб користування ним було максимально зручним для клієнтів.

Будемо вдячні за рекомендації ПроКредит Банку друзям та знайомим.

З повагою
ПроКредит Банк