Не раджу

Kryon628 22 листопада 2023, 9:39
2 роки тому ми розпочали роботу з банком і все було чудово. Помінявся керівник і менеджери. Діалог став абсолютно негативний. Якби не певна залежність від наданих кредитів давно би гримнули дверима. Будемо працювати над переходом. Крім того, сам банк достатньо специфічний, в них маса незрозумілих вимог до клієнтів.
Прокредит Банк
ProCredit 23 листопада 2023, 16:43

Дякуємо за Ваш відгук, довіру й вибір банку як фінансового партнера. Ваші зауваження важливі для нас, адже допомагають ужити всіх необхідних заходів для поліпшення комунікації та надання якісного обслуговування.

Для докладнішого розгляду й розв’язання всіх питань, що виникли під час роботи з новими керівником і менеджером відділення, просимо зателефонувати до контакт-центру (0 800 50 09 90) та залишити ваші контактні дані або назву / код компанії. Ми зв’яжемося з Вами, щоб дізнатися більше інформації щодо ситуації, яка склалася, і разом знайдемо рішення.

З повагою
ПроКредит Банк

natashaGra
natashaGra
24 листопада 2023, 21:11
Ответ банка такой, как будто банк не заинтересован в решении проблемы. Вместо мы напишем в личных- сами звоните нам по телефонам. В этом банке много странного
mikle181
mikle181
29 листопада 2023, 12:45
Шановна natashaGra,
для того, щоб написати потрібно зрозуміти кому, тому банк просить надати контакти для вирішення питання, Ви не уважно прочитали відповідь. Коментар написано не коректно, на жаль.

Курс валют в Прокредит Банк

Курс валют в Прокредит Банк