Задоволений клієнт чудового банку

radosh 11 листопада 2021, 10:10
Досить тривалий час я чув від своїх знайомих дуже схвальні відгуки про Прокредит банк та їхні пропозиції стати його клієнтом, але мене зупиняло небажання витрачати на це час та відносно висока плата за обслуговування рахунку. Нарешті, коли я дізнався, що Прокредит пропонує кредит на ремонт на неймовірно вигідних умовах, я зробив цей крок. І, як не дивно це звучить, отримав від цього задоволення :-) Перше і найбільше враження — це рівень обслуговування: увага, турбота, розуміння потреб і складнощів, готовність іти назустріч, ретельне роз«яснення і обгрунтування всіх умов та вимог банку. Друге, що вразило — це прозорість і в системі комісій і нарахувань, і в тому як це роз»яснюється і повторюється, щоб не було ніяких несподіванок і непорозумінь. Третє — це швидкість і організованість, з якою все відбулось. Попореднє позитивне рішення про можливість кредитування було прийняте менше ніж за добу, все інше, аж до переказу кредитних грошей на мій рахунок, відбулося зі швидкістю, на яку був здатен саме я у підготовці документів та зручній даті візиту до банку. Ну і, звичайно, четверте — це чудові умови кредиту, та і плата за обслуговування рахунків також, насправді невеліка, якщо врахувати відсутність комісій практично на усі операції та хороший відсоток депозиту на вимогу. Дуже радий та щиро вдячний.
Прокредит Банк
11 листопада 2021, 16:54
Добрий день! Щиро вдячні за розлогий, відвертий відгук. Ми завжди раді новій співпраці. Такі відгуки тільки підтверджують правильність обраного нами підходу до роботи з клієнтами.
Ваш німецький банк.

Курс валют в Прокредит Банк