Іпотечний кредит

VanR 17 жовтня 2021, 0:47
Guten Abend!
Дуже задоволений обслуговуванням під час оформлення іпотечного кредиту.
Плюси:
1. Почув рекламу про 11%-вий кредит по радіо. Реальні умови повністю співпали з рекламою й інформацією на сайті.
2. Банк — один з декількох видає кредити для купівлі будинків, а не тільки квартир. (Під час вибору банку з’ясував, що це рідкість).
3. Банк — один з двох бере в іпотеку будинок на землі, яка зараз перебуває в оренді. (Під час вибору банку з’ясував, що це велика рідкість). Так, з-за цього підписали додаткову угоду, і це нормально/логічно. Але ж більшість банків, почувши про оренду, казали «сразу нет».
4. Обслуговання під час видачі кредиту було найкращім серед 10+ українських банків, де був/є клієнтом. Фактично менеджерка, Оксана Семерак, здійснювала супровід 24/7.
5. Більшість довідок, потрібних для видачі кредиту, були прийняті в електронному вигляді.
6. Дуже оперативно вдалося змінити суму кредиту вже на завершальній стадії видачі.
7. Банк запропонував дуже адекватних (умови обслуговання, розцінкі) нотаріуса й страхувальника.
8. Фактично менеджерка й нотаріус взяли на себе всю підготовку й координацію під час підписання всіх документів з продавцем, банком, страхувальником.
9. По запиту затвердили додатковий овердрафт протягом двох годин.
Мінуси:
Насправді їх не було!
Але ж по класиці надання фідбека :-) треба щось вказати для покращення сервісу:
Якщо залишаєш питання на сайті, то телефонують тільки один раз. Якщо не зміг прийняти дзвінок, другий раз не дзвонять і перетелефонувати неможливо (номер не працює на прийом).
В цілому: дуже рекомендую!
Прокредит Банк
18 жовтня 2021, 18:47
Guten Tag!
Щиро вдячні за розлогий, відвертий відгук. Висока оцінка клієнтів — найкраще підтвердження наших принципів якості й прозорості.
Зв'язатися з нами ви можете за номерами: 0800500990, 0445901000 або Skype: procreditbank_ua у робочі дні з 9:00 до 18:00. Ваші зауваження щодо зворотного зв'язку також врахуємо.
Бажаємо затишку в новій оселі :)

Курс валют в Прокредит Банк

Курс валют в Прокредит Банк