Жуліки !!!

ARTEM BOSS 24 жовтня 2023, 17:52
Став клієнтом банку онлайн. Захотів купити валюту через онлайн валютообмін. Довелося їхати в відділення відкривати картку і замовляти фізичну на відділення.єдина валютна картка у них називається капучіно.сказали потрібно буде почекати.записатися в чергу щоб отримати валюту.приблизно неділя.може дві бо з валютою проблема.після того як отримав, картку приїхав в черговий раз в цей банк, для того щоб покласти в касі банку гроші на картку та конвертувати в доллар.коли поклав гроші сказали, а ви в курсі щоза зняття комісія 0.5 відсотка. Плюс валюту не віддаємо.віддають виявляється в гривні по трішки більшому курсі.кладу по 37.3 а забираю по 37.5.бо валюти немає.незрозуміло коли буде депозити валютні і то частинами віддають.черга така що незрозуміло коли взагалі можна буде їх зняти.тому віддають гривнею.так як до закриття банку залишалися хвилини.а гроші не встигли ще впасти на рахунок.опервція перенесена на наступний день. В сумі я отримаю просто свої кошти назад плюс 15 грн.(по моїм підрахункам) мінус три рази до них на проїзд.бо відділення одне в обласному центрі.не поруч з моїм помешканням.виходить я згаяв купу часу.нервів.і трохи грошей в мінусі.нікому не рекомендую цей банк.це просто жах.такого я ще не бачив.якби можна було б поставити мінус в рейтинзі то я б поставив. Навіть приват банк і ощад банк іто краще!!!

Курс валют в Правекс Банк

Курс валют в Правекс Банк