проблеми з кредитом

iroka 14 січня 2016, 9:36
Оформила кредит. Вчасно платила всі платежі, Проплату я повинна була робити з 9 до 14 числа кожного місяця.І ось 11 числа я зайшла на сторінку «мій кредит у Платинум банку»подивитись який залишок до оплати, оскільки планувала вже повністю погасити кредит.Там була сума 1444,86 коп.Я 13 числа внесла 1450 гривень, щоб перестрахувати себе і бути в плюсі. АЛЕ!!! 14 числа знову зайшла на сторінку перевірити чи пройшла вже проплата і бачу що сума до повного погашення збільшилась ще на 250 гривень і вже становить 1694,86 коп!!! Так як проплату я можу робити лише 1 раз на місяць, тих 250 гривень переходять на наступний раз а з такими приколами за місяць часу ця сума перетвориться на 1000? Я так розумію? Яке право банк має збільшувати суму під час днів проплати? Як людина може зорієнтуватись яка сума до повного погашення, якщо вона у вас міняєтся не по дням а по часам? ШО ЦЕ ЗА БАРДАК? Я буду десятою дорогою обходити ваш банк і знайомих відмовлятиму, щоб не звязувались з вами! Чесно, страшенне розчарування!!!
Платинум Банк
platinumbank 14 січня 2016, 13:59
iroka, давайте разом з'ясуємо, чому склалась така ситуація. Для цього, будь ласка, надайте номер Вашого кредитного договору. Чекаємо на додаткову інформацію.

14 січня 2016, 10:19
Взагалі не розумію, як можна користуватися послугами цього поганого банку?
Напевно більшість клієнтів, то є люди віком до 25 років.Бо у цьому віці, ще не розумієш усіх «переваг» кредиту у Платинум банку.
Було це з років п'ять тому. Взяла у кредит мобільний телефон Самсунг, на 24 місяці. Він тоді коштував 1100 гривень. Щомісяця потрібно було вносити по 160 гривень. Відсотки -жах!!!
Але зараз не про це. Так от коли в мене не було можливості заплатити своєчасно свій борг, в зв'яку з народженням дитини та декретом, то одразу почали дзвонити по три-чотири рази з відділку по заборгованості. Я їм не раз пояснювала, що мені достатньо одного дзвінка і що я пам'ятаю свій обов'язок перед банком, але все марно. Потім взагалі почались погрози, та дівчину яка розмовляла зі мною ніби я якась тварина-ніколи не забуду.
В кінці, коли з'явилися кошти і я захотіла погасити всю суму боргу передчасно, то виникла така сама ситуація яку описує автор.
Paradigm
Paradigm
14 січня 2016, 12:14
Нічого дивного в даній ситуації. Ви взяли кредит, вчасно не повертаєте, тому банк й вимагає свої кошти + штрафи нараховує за несвоєчасність, сума та розмір яких фіксуються у договорі. А чи не дешевше Вам було би скористатися кредитною картою, де немає страховок та зайвих комісій?
sergunya73
sergunya73
16 січня 2016, 0:31
«Взяла у кредит мобільний телефон Самсунг», «Відсотки -жах!!!»
І в той момент ви явно думали не про відсотки, і не про те, наскільки це поганий банк. Ціль була одна — скоріше б попонтуватись дорогим телефоном перед друзями і знайомими.

«не було можливості заплатити своєчасно свій борг, в зв'яку з народженням дитини та декретом»
Нагла брехня. На допомогу держави при народженні дитини можна запросто купити десяток таких Самсунгів, не кажучи вже про те, щоб достроково розрахуватися з кредитом.
16 січня 2016, 15:16
Ну, по перше, Самсунг, це не IPhone...і коштував він не дорожче інших моделей на той час.
По -друге, ви мене не знаєте. І якщо для Вас телефон є показником достатку, або проявом понтів -мої вітання.
А що стосовно допомоги на народження, то вона видається
не одразу...Її я отримала через 4 місяці після народження дитини.
14 січня 2016, 10:27
Будете проходить мимо Платинум банка -проходите мимо.