Важлива інформація про роботу сервісів банку.

platinumbank 3 листопада 2015, 16:44
Доброго дня, шановні відвідувачі форуму.
Ми хочемо звернути Вашу увагу на важливі тимчасові зміни в роботі сервісів 09.11.15.
З метою розширення технологічних можливостей та відповідності високим вимогам наших клієнтів Platinum Bank в листопаді планує змінити компанію-партнера по наданню послуги процесингу. Це є дуже складним технологічним процесом і не може завершитися без переривання в наданні сервісів клієнтам.
В свою чергу, ми розробили план заходів, які, насамперед, націлені на мінімізацію можливих обмежень для клієнтів та надання безперервного сервісу.
Проте, деякі обмеження будуть мати місце.
Ознайомтеся з деталями за посиланням www.platinumbank.com.ua/view.news/mode.view/id.1726/

3 листопада 2015, 16:54
Спасибо!
Мы уже поняли к чему готовиться… ((
«sergunya73:
Явно заниженный курс покупки — это своего рода защитный механизм от досрочного снятия долларовых депозитов. Мало кто в здравом уме захочет по такому курсу конвертировать доллары. Также по этому курсу выплачиваются и проценты. По таким нюансам можно судить, что с валютой у банка совсем худо. Кроме того анонсировали скорый переход на новый процессинг, а чем это заканчивается — видно на примере покойной Дельты. „(с)
3 листопада 2015, 17:10
Dippo, Вам необходимо подготовиться лишь к тем временным ограничениям в работе сервисов, о которых мы детально написали на нашем сайте.
Kiev2014
Kiev2014
3 листопада 2015, 18:03
Лучше бы всё сделали втихаря.
У многих бывших клиентов банка «Дельта» на словосочетание «смена процессинга» наступит приступ паники.
4 листопада 2015, 7:25
Kiev20143, это было бы нечестно по отношению к нашим клиентам. Они должны знать о временных перебоях в работе системы, чтобы подготовиться к ним и испытать как можно меньше неудобств.
4 листопада 2015, 12:06
Kiev2014, не переживайте! Что надо они делают (и еще сделают) втихаря!
Судя по нарастающему кому отзывов: Свято наближаеться… свято наближаеться...! ((
kolyan78
kolyan78
5 листопада 2015, 12:48
Недавно и ОТП процессинг менял и карты не работали! И тоже умники кричали, что ОТП идёт за Дельтой
5 листопада 2015, 17:28
Мы видим только позитив в том, что банк усовершенствует работу систем для расширения возможностей для своих клиентов.
20 листопада 2015, 18:46
Доброго вечора, перед початком війни взяли кредит на 27 000грн. Повернули 7860грн. потім сина взяли на війну,і він там і досі перебуває… плаотити немає спроможності бо: сина немає вдома і немає доп.доходів, я на своїй пенсії 1085 грн., немаю можливості сплачувати кредит а банк назвонює та надсилає листи, також телефонує в сільську раду та вимагає погасити кредит негайно, також назвонюють якісь представники від банку та вимагають суму понад 50000 грн., грозяться судом що не повертаю кредит…
Всім представникам та також і в відділенні — яке вже в нас чомусь пропало з районного центру я порвідомляла про те що немаю можливості сплачувати суму вказану в договорі, та просила їх щоб переоформити на меншу суму виплати, бо невистачає навіть на прожиття, не те щоб ще платити кредит. На руках залишилася мала дитина (мого сина якого я виховую поки немає сина син розведений і дитина на його утриманні-- а це на даний час на моєму утриманні) відповідно що навіть на книжки цього року дитині.
20 листопада 2015, 18:52
… не вистачає коштів, а листи (щастя ) приходять регулярно… Ви б краще на ті гроші купили книжок дітям в школи замість того щоб витрачати на листи…
Та діло не в тому.
Скажіть мені будь ласка що мені робити щоб не нараховувалися такі страшенні великі проценти… бо я таку суму взагалі не матиму змоги заплатити тим паче відразу.
Прошу допомоги в Вас та в людей допоможіть бо син я так розумію що не скоро повернеться із зоно АТО, а він там як і всі його співвояки сараки нічого не бачать крім як волонтери щось привезуть а по телевізору наше вельмишановне керівництво хвалиться шо все гаразд… прикро що ніхто не думає про простих сільських людей таких як ми і більша частина України…
Щиро вдячна за увагу до мого листа. З повагою
Ірина Іванівна.

Головна / Банки України 🏦 / Платинум Банк 💰 / Відгуки про Платинум Банку 📝 / Важлива інформація про роботу сервісів банку.