Працівники банку в Києві хамлять клаєнтам!!!

Leraa 25 липня 2014, 20:09
Оператори, які телефонують нагадувати про сплату щомісячного платежу страшно хамлять. В мене переплата по кредиту і коли я попросила назвати мені кінцеву загальну суму, яку я хотіла б погасити швидше, він почав кричати і хамити, щоб дзвонила сама і взнавала, а сам навіть не представився. Це не можна назвати якісним обслуговуванням на жаль, яке вони мають право так розмовляти з клієнтами?.. Чи якщо банк російський, а я живу на заході України, то мені можна хамити???
Платинум Банк
28 липня 2014, 15:13
Доброго дня, Інно.
Ми приносимо вибачення за ситуацію, що склалася.
Запевняємо, що не залежно від території проживання, ми поважаємо та цінуємо кожного клієнта.
Також, можемо підтвердити те, що серед наших акціонерів немає жодного фонду, зареєстрованого у Росії. Окрім того, якби серед наших акціонерів були росіяни, чи дозволили б вони всі ті ініціативи, які ми реалізували за останній час? (Наприклад https://www.facebook.com/platinumbankua/photos/a.143950942298325.26009.133113296715423/911267495566662/?type=1&theater або ось цю sostav.ua/.../platinum-bank-trollit-rossijskij...).
Щодо якості консультування оператором, ми детально розглянемо Ваше звернення та зробимо відповідні кроки для недопущення такого у подальшому. Для цього, будь ласка, зверніться на zapros@platinumbank.com.ua, продублюйте причину звернення, вкажіть Ваші ПІБ, ІПН, номер телефону на який здійснювався дзвінок, його дату та орієнтовний час надходження. Заздалегідь вдячні.

Irina19795285
Irina19795285
26 липня 2014, 10:52
Извини, а платинум банк это получается российский? я думала украинский

Головна / Банки України 🏦 / Платинум Банк 💰 / Відгуки про Платинум Банку 📝 / Працівники банку в Києві хамлять клаєнтам!!!