де ж обітцяне відділення в м.Івано-Франківськ?

olegb120 11 листопада 2016, 0:54
дзвонять вже третій раз з Платинум банку з пропозицією відкрити в них депозит! але в м. Івано-Франківськ немає жодного повноцінного відділення! раніше банк у переписці на даному сайті обітцяв, що до кінця року буде відкрито відділення в м. Івано-Франківськ. скажіть, будь-ласка, можливо ви передумали відкривати відділення? можливо в м. Калуш плануєте?
Платинум Банк
11 листопада 2016, 11:43
Доброго дня!
Ми продовжуємо розширювати мережу відділень нашого Банку в Західному регіоні. У зв'язку з цим у вересні були відкриті відділення в Луцьку, Чернівцях та Рівному.
На жаль, до кінця поточного року ми вже не встигнемо відкрити відділення в Івано-Франківську. Тому рекомендуємо Вам звернутися у львівське відділення або в одне з найближчих до Вас міст.
З приводу відкриття нових відділень Банку слідкуйте за новинами на нашому сайті http://www.platinumbank.com.ua.

11 листопада 2016, 11:26
Присмотритесь к другим банкам, этот держится на честном слове. На слове НБУ. И если снимут или одну или другую, то нужно приготовиться обуваться в скоростные кроссовки и занимать очередь в фонд гарантирования.
Впрочем, многих это не смущало, а наоборот, — раззадоривало :)
Всем удачи :)
Dippo
Dippo
11 листопада 2016, 12:13
Еще б кого смущало…
С деньгами жить заграницей припеваючи — убежит хозяин банка (с приближенными), а депозиты «очень умных» — будем отдавать мы всем народом из своих налогов (через Фонд гарантирования).
Зашибись! :-(
DCLXVI
DCLXVI
15 листопада 2016, 18:49
Собака лает а караван идет.
15 листопада 2016, 19:04
Одни гавкают, другие подгавкивают, третьи отгавкиваются. Караван идёт.

Прямиком в тупик. Но то такое.

Вы, главное, не расстраивайтесь… (с)

Головна / Банки України 🏦 / Платинум Банк 💰 / Відгуки про Платинум Банку 📝 / де ж обітцяне відділення в м.Івано-Франківськ?