перерахунок кредиту

XXXX 9 травня 2011, 12:45
Ми зайшли з дружиною запитатись щоб нам зробили перерахунок кредиту і по виплаті щоб його закрити. У відповідь ми почули від працівника (кредитора ) PlatinumBANK у цьому мебельному магазині «Ясен » жахливі вимовляння слів у нашу з дружиною сторону. Вона сказала що я нехочю з вами розмовляти і надати інформацію про кридит на якому основані ми незнаємо. Сказала що потрібно ще сплатити ще 500грн. Встала бігати навколо нас з дружиною кричати несвоїм голосом! Дружина моя дуже злякалась розболілось серце. Одним словом ми такого ще за своє життя не бачили щоб працівник представник банку так себе поводив перед пенсіонерами Я вас дуже прошу передивіться будь-ласка мій кридит номер договору №607/2199SFDSP7 від14.12.2010рік і повідомте мене тел 0970530415 будь-ласка про те чи я вам винен якщо я переплатив верніть мені. Я пенсіонер і жінка моя також! З повагою до ВАС Володимир Йосипович

platinumbank
platinumbank
11 травня 2011, 11:22
Шановний Володимир Йосипович!

Дякуємо Вам за звернення і приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася.

Ваша інформація буде передана у відповідний структурний підрозділ банку для з'ясування всіх обставин та прийняття мір стосовно поведінки нашого співробітника.

Дізнатися актуальну інформацію по Вашому договору і за будь-якими іншими питаннями Ви можете за телефоном Контакт — центру 0 800 308 308.
Дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України БЕЗКОШТОВНІ.
Або вкажіть Ваш контактний номер телефону. Наш співробітник зв’яжеться з Вами і проконсультує.
banco
banco
2 серпня 2011, 11:40
Так вроде бы клиент уже указал Вам свой телефон или это у вас шаблон такой :)

А вообще Володимир Йосипович правильным решением для Вас было бы обраться в отделение банка и взять справку о полном погашении кредита и отсуствии каких либо обязательств перед банком, также необходимо закрыть все счета (карточные или текущие), которые могли быть использованы банкном для выдачи кредита.