Відгуки про Банку Петрокоммерц-Україна Банк

50cent 25 квітня 2016, 10:57
Buyer 16 серпня 2012, 22:49
Была зарплатная карта этого банка с оформленой кредитной линией (овердрафтом), все шикарно. обслуживание достойное.

Из единственных «недостатков» мало банкоматов и отделений
tornado198401 28 червня 2011, 18:24
Собираюсь открыть депозит в этом банке, пока небольшой, но с дальнейшим пополнением. Как банк? Не пожалею?
Valeriy22 2 червня 2011, 17:13
Город Киев. Я уже какой год пользуюсь услугами этого банка, никаких проблем не возникало, очень все нравиться в нем, все милые, отзывчивые люди, без злости и раздражения, и девченки в нем работают симпатичные!!! класс.
Slavik2 9 червня 2010, 9:13
Відповідь в них одна---в нас немає нал гривні, валюту не беремо зовсім, хоча курси в них завжди високі---- Петрокомерцбанк м Калуш Ів.Франківської обл
Головна / Банки України 🏦 / Петрокоммерц-Україна Банк 💰 / Відгуки про Банку Петрокоммерц-Україна Банк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Банку Петрокоммерц-Україна Банк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.