валютнi мiняли

Irina179 10 травня 2016, 14:33
Відділення за адресою: Львів, вул. Генерала Чупринки, 11
18 сiчня прийшла за виплатами ФГФО. Мене направили до Гутник Руслани Богданiвни. Частину суми 11200 я вирiшила забрати, а решту поставити на депозит. Операцiонiст порадила оформити валютний депозит. Декiлька раз повторювала «долар росте! Долар росте! Зараз 26,95 а буде ще бiльше! Це вони (пенсiонери) зберiгають грошi угривнях, а ми з вами у доларах!» 2рази вона кудись виходила. Коли я спробувала заперечити i залишити вклад у гривнях, вона сказала що про все вже домовилась, i помiняе менi за дуже вигiдним курсом 29,95. Оформила менi депозит. Виписала квитанцiю i сама вiднесла до каси. На руки менi видали квитанцiю про видачу 68611грн i внесення 2130дол. еквiвалент у гривнях 51935 i видали 11207гривень, якi операцiонiст написала на карточцi. На мое запитання чому в касi залишилась квитанцiя на суму 57404грн, а другий примiрник менi не видали, i чому не видали квитанцiю на 11207грн, менi вiдповiли, що це рiзниця мiж виданою сумою i внесеною. Але ж 68611-51935=16676, а не 11207, на що менi порадили звернутись до тоi з ким домовлялась. Повернувшись до панi Руслани я почала вимагати видачу квитанцii на купiвлю-продаж валюти, або повернути менi гривнi. На що операцiонiст знову пояснила що 57404/26,95=2130, i квитанцiю менi не видадуть, бо е заборона на купiвлю-продаж валюти бiльше нiж на 3000грн, I це дуже вигiдний курс, вам вдома все пояснять.
Ледве дочекалась 3 мiсяцi щоб забрати депозит. Руслани Богданiвни не було. Менi звичайно ж запропонували продовжити депозит, але я вiдмовилась. Вiд часу, коли я переступила порiг банку i видачею грошей пройшло 5 хв.
Отже через те, що одна працiвниця вирiшила заробити, на курсовiй рiзницi я втратила 5469грн, крiм того втратила на вiдсотках(могла отримувати по 1000грн в мiсяць), ще й долар подешевшав. Чому я мала радiти, що менi помiняли долар по 26,95 я так i не зрозумiла.
( В цей день в обмiнних пунктах можна було придбати долар по 25,70, банк продавав по 26,10)

10 травня 2016, 14:58
А чем собственно руководствовались Вы? Как можно было позволить сотруднику провести валютную операцию по столь завышенному курсу?!
13 травня 2016, 8:17
Я намагалась вiдмовити, але за мене вже все вирiшили. Ще й пiдiйшла iнша працiвниця i вони менi почали пояснювати як на бiржi iдуть торги i курс постiйно змiнюеться. На ранок був курс 26,10, а вже на 15год. курс 26,95. Можливо треба було дзвонити на всi гарячi лiнii, тому що в цьому вiддiленнi добитися свого я не змогла.
13 травня 2016, 10:26
Вообще… на будущее. В течении дня можно отказаться от депозита. Они бы просто удалили ваше внесение на вклад и все.
17 травня 2016, 11:33
Я вiдмовлялась, але моя думка схоже нiкого не цiкавила. «Ви знаете скiльки операцiй менi потрiбно вiдмiнити!!» i тому подiбне.
Клiентом банку Фiнанси i кредит я була з 2009року. Менi могли запропонувати, порадити, але нiколи не нав«язували свое рiшення. А тут хоч я декiлька раз вiдмовлялась моя думка нiкого не цiкавила. Очевидно через можливiсть пiдзаробити працiвниця забула як треба працювати з клiентами. Вона ж старалась не для прибутку банку, а для власноi кишенi.

Курс валют в Банк Південний

Курс валют в Банк Південний