Інтернет банкінг

Oleg518clBank 17 квітня 2020, 2:05
При оплаті комунальних послуг виявилось, що банк не може надати квітанцію про оплату. По- перше, банк не взмозі вислати квітанцію на мій е-мєйл. Як з'ясувалось — наразі немає такої технічної можливості. По-другє, в застосунку не працює кнопка друку квітанції про оплату. Я їм повідомив ще три дні тому. Но воз і нині там. Щось грузять там про Google Chrome, про кэш. Це все в мене відповідає. Але ця кнопка не працює як в мобільній версії, так і в вєб. Обіцяли розібратись, але не дуже поспішають.
Південний
17 квітня 2020, 13:58
Дякуємо за Ваше звернення та інформацію.
Так, дійсно наразі не має технічної можливості надіслати квитанцію на електронну пошту та сформувати ії з мобільного додатку. Ми обов’язково приймемо до уваги Вашу пропозицію при майбутньому вдосконаленні системи.
На даний момент Ви маєте можливість сформувати та зберегти/роздрукувати квитанцію про оплату через Веб-версію додатку з використанням ПК.

JareJare
JareJare
17 квітня 2020, 17:29
Через вэб-версию можно легко сформировать квитанцию. Даже если на экране покажет серое окно и синюю кнопочку «Открыть» (часто бывает на мобильных устройствах, где нет нужных плагинов для онлайн-работы с pdf) - нужно её нажать и скачать pdf-файл на телефон. Не верится, что было так трудно догадаться.

Курс валют в Банк Південний

Курс валют в Банк Південний