Не выдают З/П в $

Maud 26 березня 2020, 18:50
Відділення за адресою: Одеса, провул. Сабанський, 3
Добрый день. Я понимаю, что у все банков в Украине проблема выдачи $.
Но, почему нельзя выдать эквивалент в грн. по нормальному курсу, а не низкому банковскому?
Почему человек который не может получить свою честно заработную зарплату в долларах США, должен ещё терять на Вашем низком курсе гривны? По сравнению с обменками в центре города.
Сделайте возможность для людей у которых текущие зарплатные счета / карты выдачу в гривне по Вашему курсу продажи на сегодняшний день (28.40 грн.за 1 $)… Вот это я понимаю, что Банк пойдёт на встречу.
Почему так нельзя сделать? Вы не хотите терять и ждёте доллар. А люди должны в это время терять на курсе обмена.
Я понимаю, что доллар рано или поздно будет. Но, пока его уже 2 недели нет.
Південний
30 березня 2020, 17:25
Доброго дня!

Стосовно Вашого звернення повідомляємо, що банк Південний при встановленні курсу готівкового обміну валют діє в межах діючого законодавства та орієнтується на ситуацію на міжбанківському валютному ринку та курс який встановлюється Національним банком України.
Додатково, для задоволення потреби клієнтів в іноземній валюті, починаючи з 23 березня банк надає можливість безготівкової конвертації долларів США в Евро та отримання готівкових Евро в касах банку.

Також, повідомляємо, що з 30 березня 2020 року, Акціонерний банк «Південний» поновив видачу готівкових доларів США з рахунків у повному обсязі.

mary27
mary27
26 березня 2020, 19:00
Потому что надо забирать у них деньги.

Курс валют в Банк Південний

Курс валют в Банк Південний