Шарашкіна контора

Volodymyr77 19 березня 2020, 13:51
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Січинського, 10
Не віддають депозити. Не виконують умов договору по депозиту. Категорично НЕ Рекомендую!
Південний
24 березня 2020, 11:10
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

У зв’язку з оголошенням Всесвітньою організацією охорони здоров’я пандемії коронавірусу COVID-19 та введенням урядом України державного карантину на території України та заборони транспортних сполучень між країнами, виникли тимчасові перебої з постачанням іноземної готівкової валюти в Україну.

Додатково зазначимо, що Акціонерний банк «Південний» повністю виконує свої зобов’язання та вживає всі необхідні дії та заходи для врегулювання ситуації, що склалась

З 23 березня 2020 року Поновлена видача готівкових коштів в Євро.
Наголошуємо Вашу увагу на те, що дані незручності є тимчасовими та вже дуже скоро будуть вирішені

Mykola86
Mykola86
24 березня 2020, 18:15
Вы издеваетесь? Вы говорите в ЕВРО даете, зачем обманываете. У меня также в долларах счет. Сказали мы вам поменяем по курсу 27 грн, когда у всех по 27,5-28,0 потом продадите мне ЕВРО по 30,60. Я должен потерять на обмене кучу денег из-за вас: 5 ЕВРО или 153 грн на каждые 100 долларов. А если мне надо 10.000 долларов, вы дружите с своей головой что вы отвечаете человеку в отзыве? Вы не отдайте наши деньги, вы зарабатываете на нас. Еще специально сделали курс плохой что бы больше на нас заработать. Я, мои кумовья, друзья ждем когда сможем перевести или забрать деньги и уйти в другой банк. Вы как Имексбанк.

Курс валют в Банк Південний

Курс валют в Банк Південний