Аферисти

Катя Ципух 21 квітня 2016, 18:14
С ОТП банком я никак не связана, никогда в своей жизни его не посещала, не брала кредитов и не оформляла депозиты. 28.04.2016 в 16:54 с номера 0443900782, который принадлежит этому банку мне пришла СМС, " Уникніть подальшого ускладнення ситуації — сплатіть 1000 грн. до 28.04.2016 року. Справа 37035301".
В нашем городе даже нет отделения этого банка!!!
Я бы хотела, чтобы в данной ситуации разобрались срочно. Если этого не произойдет, а данный инцидент повториться, я буду вынуждена подавать заявление в милицию и иск в суд о нанесении морального ущерба.
OTP Bank
otpbank 22 квітня 2016, 12:13
Добрый день.
Просьба отправить номер телефона, на который поступило смс-сообщение, на адрес call.operator@otpbank.com.ua

Удачного Вам дня.

11 травня 2016, 12:43
Я теж ніколи не була кліентом даного банку, моя колега взагалі не зрозуміло чого вказала мій номер телефону при отриманні кредиту, але мені не телефонували та не уточнювали інформацію при видачі кредиту. З вересня 2015 р. мені почали активно телефонувати з ОТП банку і ще з якоїсь установи (коли просиш повторити назву та ПІБ оператора, який телефонує, говорять зовсім інше чим спочатку)та надсилати смс-повідомлення, та вимагати чужий борг. Я почала надсилати повідомлення ел.поштою до ОТП банку і у листопаді 2015 року я отримала :«Шановний заявник! У відповідь на Ваше звернення до АТ «ОТП Банк» (надалі — «Банк») повідомляємо наступне. Після отримання Вашого звернення відповідальними співробітниками Банку було проведено перевірку вказаної Вами інформації, в результаті такої перевірки було виявлено, що дзвінки з інформацією про необхідність сплати заборгованості за кредитом було направлено Вам помилково. Наразі ситуацію виправлено та Ваші контактні номери 0662****** було видалено з бази Ба
11 травня 2016, 12:53
З бази Банку. Нам дійсно прикро, що ситуація, яка склалась, викликала у Вас негативний відгук та, разом з цим, ми щиро сподіваємося на Ваше розуміння. Але з квітня 2016 року мені почали телефонувати та надсилати смс-повідомлення ТОВ «Українська боргова компанія» теж з приводу кредиту з ОТП банку (про те що це саме з ОТП банку, мені повідомили в смс-повідомленні 6 травня 2016 р.). Я телефонувала на вказані номери з смс повідомлення, але мені сказали що мого номеру немає в базі даних в ТОВ «Україській борговій компанії». Та дзвінки продовжуються. Вчора мені почали погрожувати якимись іншими методами розправи.
ВИХОДИТЬ, ЩО ОТП БАНК ПРОДАВ БОРГ ТОВ «УКРАЇНСЬКІЙ БОРГОВІЙ КОМПАНІЇ», АЛЕ МІЙ НОМЕР ТАК І НЕ ВИДАЛИЛИ? КУДИ ТЕПЕР МЕНІ ЗВЕРТАТИСЬ?

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк