брехня та некомпетернтність від працівників банку

Solom123 23 лютого 2016, 12:29
В жовтні 2015 року брали споживчий кредит (6 міс) в Ельдорадо у м. Львів.
При оформленні всіх документів та погодженні кредиту, працівник Вашого банку сказала, що через місяць після закриття кредиту мені на домашню адресу прийде довідка про закриття кредиту.
Так як я є колишнім банківським працівником і тонкощі знаю, перепитала про те чи є ця довідка платною — сказали, що НІ( причому є люди які можуть підтвердити). Що мене дуже приємно здивувало. В лютому 2016 року ситуація склалось так, що була можливість закрити кредит достроково.

Прийшовши на відділення, щоб зробити останній платіж в касі стикнулася з не приємною ситуацією:
1. каса з 9-30 — часову відсутність вирахували на роботі з зарплати;
2. електронна черга — в момент коли настала 9-30, запитую в менеджера куди мені підходити, а мені повідомляють… «Чекайте Вас викличуть....»
3. Виявляється, що довідка платна і в кредитному договорі вона не прописана. І нікого не хвилює, що мені сказали при оформленні кредиту.

В результаті — робота банку бажає кращого точно так само як і правдивіть донесення інформації до клієнта.
Ніколи більше не буду користуватись послугами даного банку та й іншим категорично не буду радити.

P.S. Хочу отримати довідку про закриття кредиту!
OTP Bank
otpbank 23 лютого 2016, 13:44
Доброго дня.
Дякуємо за ваш відгук.
Для проведення аналізу ситуації, що склалася та перевірки інформації за Вашим договором, будемо дуже вдячні, якщо Ви відправите свої контакти і опис ситуації (просто скопіюйте) на адресу Call.Operator@otpbank.com.ua для зворотного зв’язку.
Будьте впевнені, що ми не залишить це питання без уваги.
Гарного вам дня!

Solom123
Solom123
29 лютого 2016, 12:23
І що в результаті....???

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / брехня та некомпетернтність від працівників банку