Жахливий банк не рекомендую нікому!!!

irunaromanska 20 серпня 2014, 12:33
Прийшовши у відділення банку по вул. Івана Франка, мені запропонували вигідний кредит для пенсіонерів. Цей вигідний кредит тільки на їхніх словах, просила оформити на рік 8500 грн. зробили на три роки, і одразу дали підписати договір про страхування життя сума 2142грн. нічого не сказавши, що якщо достроково погашаєш кредит страховка не повертається. Наступне те що стало обов«язковим страхування ключів, дали брілок за 250грн. Ці всі суми вели в інформаційний листок 10892грн. і розподілили на три роки. Погасила достроково тобто за 7 місяців сума склала 12945грн. На мої запитання сума не сходиться по моєму інформаційному листу, на гарячій лінії придумують різні розповіді… прихожу у відділення банку рахують по своїй так званій формулі. Я переплатила за 7 місяців 4440грн. Ось Вам вигідна пропозиція для пенсіонерів!!! Звертаюсь до Вас, не дайте шахрайському банку та його працівникам обдурити і Вас, обходьте ОТП банк десятими дорогами!

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Жахливий банк не рекомендую нікому!!!