Відкрили рахунок ФОП без мого відома й дозволу, нібито по довіреності

Ivan Onyshchenko 2 вересня 2022, 16:38
На Порталі Дія з подивом виявив, що маю ФОП рахунок у ОТП банку. Із спілкування із представниками банку по телефону склалася така картинка: у червні 2018 року компанія Делфі (з якою я не працюю з кінця 2016 року) по довіреності (дату та термін дії мені не сказали) відкрили в ОТП рахунок ФОП у вінницькому відділенні (при тому, що я все життя працював у Києві). Зареєструвати заяву — з присвоєнням вхідного номеру для з«ясування обставин відкриття — по телефону відмовилися. Визнати, що рахунок було відкрито з порушенням, і його не мало би бути — відмовилися. Для закриття рахунку вимагають прийти у відділення: а де ви були, коли його відкривали?!
Аутентифікувати через лист або електронну пошту з моїм електронним підписом — відмовилися.
Тепер маю рахунок, який не відкривав і який не можу закрити, бо знаходжуся за межами України. А все, що можуть сказати співробітники банку: приходьте у відділення.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
6 вересня 2022, 10:30
1. Отозвать доверенность
2. Запросить выписку об операциях, потому что если через ваши счета прокачивали деньги неизвестные лица, вы попадаете на налоги
3. Блокировать срочно счета

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Відкрили рахунок ФОП без мого відома й дозволу, нібито по довіреності