Проблема «мані на кармані» льготний період незрозумілий і різний

Алексей Тимченко 1 червня 2022, 17:57
Так ситуація сталася 2-й раз
Один раз до війни інший під час війни
По моїй кредитній картці є питання на які співробітникаи банку та начальники відділень гемоужть дати відповідь.
04.05.22 я погасив заборгованість по кредитній карьці, мені зменшили рейтинг як і всим типу пуд час війни, він став 4200 грн 06.05.22 я оплатив товар в магазини через термінал, на цюж саму сумму, а 31.05.22 вирішив її повернути і вніс цю сумму на картку 4200 у банкоматі ОТП банку, 01.06.22 я побачив 3814, тобто менше ніж вніс!
На запитання чому мені відповил що льготний період «до 55 днів» він в мене є але починаеться 20-го і закінчуеться не 20-го следуючого місяця і типу платити треба до 20-го чисала, таким чином він складае 30 днів максимум, бо якщо ти витратив гроші 06.04.22 то це входить в період 20.03−20.04) недивдячись на те що ти погасив ту картку 04.04.22.
Це погано бо якщо я хочу погасити картку я борг по ній оплачую і хочу користуватися знову, з урахуванням оновлення кридитного ліміту який є до «55 днів і це є основна притензія!
Якщо я відкрив би картку 01.01.22 то погасити заборгованість я мав би до 24.02.22 і це дійсно 55 днів, але якщо ти відкрив картку 30.01.22 то погасити ти її маешь до 24.02.22, так навіщо мати таку картку на 25 днів?
Далі коли ти відкриваещь OTP SMART воно не показує твій ральний борг воно показує заборгованість по крединтним коштам, які ти використав, але не генеруе сумму повної заборгованості на сегоднішній день.
Такм чином ти відчуваешь себе дурнем бо ти прийшов погасити заборгованість і гасишь іі а зранку ти бачишь не всі кошти бо списання йде їх за чорт зна який період, який постійно різний то з 20.03 до 30.04 і це льготний, то з дні відкриття картки до дати платежу, то ще якісь дати які не відповідають циклічності.
Картка «мані на кармані»
Чекаю адекватну відповідь!

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Проблема «мані на кармані» льготний період незрозумілий і різний