Щось пішло не так.

sumar 9 травня 2022, 12:19
Ще декілька днів по тому я міг би залишити добрий відгук про цей банк. Але тепер буду писати як є насправді.

Плюси: Преміальний пакет OTP Black Edition, доволі гарні умови і плюшки (майже більшість привілеєвій не працює на сьогодні в стані війни) Гарний персональний менегер (Антоніна з чернігівського відділення) Дуже гарний і толковий колцентр для преміум клієнтів.

Мінуси: Незручний онлайн банкінг, також і додаток до смартфону. Комісія при переказі з картки на картку або по реквізитам. Навіть на комуналку є комісія по багатьом підприємствам, а все тому що вони не відмічені банком :(Готівкову валюту треба замовляти, ось так зайти по дорозі коли тобі зручно в банк і взяти готівку не вийде.

Ну і саме головне, банк в односторонньому порядку обмежив всім своїм клієнтам користування картками для онлайн оплат. А саме, сьогодні не зміг завершити оплату на EBAY. Vidmova:Tehnichno nemogluvo provestu operatsiu
09/05 10:57
Splata za tovar/poslugu.
Kartka ****.
Suma: 7.25 USD.
Misce: PAYPAL *EBAY US.

Дзвоню в підтримку, банк каже що це захід для безпеки такий у них, заборонили деякі торгові точки, і ebay серед них. На прохання зняти для мене цю «безпеку» проігнорували, кажуть що самі вирішать коли це зробити. Добре що є клієнтом і інших банків через які оплата пройшла успішно.

11 травня 2022, 13:17
Сумно що банк в своїх інтересах прикривається «безпекою» для клієнта. Знову підтверджується вислів: «гроші твої коли вони в тебе, а коли ти віддав їх в банк то гроші вже не твої»
18 травня 2022, 9:57
P.s.
станом на 17.05.2022 спробував знов оплатити на Ebay
плата пройшла успішно.

Сподіваюсь банк читає те що про нього пишуть і вирішив виправитись.

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк