Office418 2 травня 2022, 12:02
Відділення за адресою: Київ, вул. Мазепи, 10
Під час військового стану, банк без мого відома перевипустив мою карту та картку мого чоловіка. Тим самим закривши доступ до користування карткою фізичною яка залишилась на руках! У мобільному додатку немає функції та закритий доступ до перегляду CVV коду карти. Отже мене та мою родину залишають без можливості користування коштами, адже для потрібної нам транзакції нам потрібно використати саме код CVV. Оператор банку на моє питання: «чому я не можу переглянути код.?» -відповідає: «шо це у рамках безпеки» …
Якої саме безпеки .? Чи не є це підставою не довіряти ОТП банку !? Адже вони самі не впевнені щодо налагодженості безпеки власної системи та мобільного додатку! Це дає підставу сумніватися у надійністі банку в цілому!
На мої запитання — мені було запропоновано скористатись карткою новою за допомогою NFC. Шо мають робить клієнти у яких немає на телефоні такої функції?
Скористуватися карткою та коштами у своїх цілях не маю на разі такої можливості!

Якщо ви обираєте банк для користування, НАГОЛОШУЮ!!! Тільки не ОТП. Пошкодуєте 100 разів. Як шкодувала 100 разів я.
Якщо система дала збій, як це будо весною минулого року — ви не зможете просто відновити доступ до додатку (якщо наприклад ваш чоловік за кордоном) і вам потрібно буде чекати декілька Місяців, щоб можно будо скористатись додатком.

Також будьте готові до того — що банк може списати достатьньо великі сумми за користування карткою — овердрафт у них необмежений! Навіть якщо ви карткою не користуєтесь певний час, за весь час буде списана палата за користування — і при першій можливості банк спише всю суму! При тому, що повідомлення про мінусовий баланс вам не надходитимуть. Тож не дивуйтесь якщо ви в один день захочете отримати перевод на картку — та не виявите грошей на картці!

Що ж, вітаю у ОТП банку!

Курс валют в ОТП Банк

EUR 42 42.75

Курс валют в ОТП Банк

EUR 42 42.75
Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Без відома клієнта банк перевипускає карти , та не дає у повному обсязі користуватися карткою !