не рекомедую цей банк для зовнішньої економічної діяльності

Marianna1608 16 серпня 2021, 19:30
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Минайська, 24
Валютний відділ ОТП Банка — це просто велика п’ята точка.
— Валютний відділ відмовляється напряму спілкуватись з клієнтом!!! (вони інформацію передають менеджеру вашому, а тот, бідолаха, потім несе цю інформацію вам. Як практика показує, менеджер не завжди може передати суть зауважень валютного відділу, від їх «швидкої» роботи страждає ваша репутація перед підрядчиком)
Це взагалі для мене нонсенс. Як можна так працювати? Чи вони там зі смертними не можуть спілкуватись???
— Вашу валюту банк купить десь о 12−14 годині дня (це при умові якщо ви подасте заявку до 10:30 ранку, якщо пізніше, то опрацьовувати вони вас будуть на наступний день)
— Відправляє банк валюту десь о 17−18 вечора, ваш нерезидент отримає кошти через 2 дні.(В наш час, КАРЛ!!! 48 годин йде валюта …)
— Валютний відділ дуже прискіпливий до документів. Їх дуже пече, куди ви відправляєте свої гроші. Я займаюсь експедиційною діяльністю (транспорт/логістика) і від мене вони вимагають, щоб нерезидент прописував в своїх рахунках номер контракту, щоб всюди проставляв печатки.(Європа повністю переходить на електронний документообіг, і я мушу підрядчика постійно просити, щоб вони окремо готували документи, аби я мала можливість відправити їм їхні, зароблені, кошти., бо мій банк не так хоче бачити їх документи) Не дай Бог, ви відправите в банк кольорові копії — перескановуйте на ч/б!!! Ясне діло, аби зєкономити час, я починала документи фотографувати і конвертувати в пдф через мобільні аплікації. Це банку не дуже подобається і вони починають фиркати.
Тепер уявіть скільки це займає часу! В наші дні, коли ти стараєшся знайти клієнта, зробити свою роботу і будувати свою репутацію — цей банк буде нищити ваш бізнес.
— Щоб Вас не моніторили, працівники банку радять робити платіжки малими сумами.(щоб до кінця з вас всі гроші здерти), а якщо Ваш платіж більший за 3−4 тисячі євро — готуйтесь на веселі каруселі!!!
— Це все задоволення коштує: купівля валюти — 50 євро, відправка валюти теж в еквіваленті 50 євро).
— Сьогодні банк мені повідомив про свої зауваження 18:14 і що вони відмовляють в проведені платіжки, яку я набрала о 8 ранку. Підрядчику я сказала, що відправляю кошти сьогодні, і він їх буде очікувати в четвер. (Але вони вже не прийдуть, завдяки прекрасному обслуговуванню в ОТП Банку)

Відверто сказати, відношення банка до клієнта — це якесь насилля над бізнесом, замість того аби підтримати людей і дати можливість розвиватись.

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / не рекомедую цей банк для зовнішньої економічної діяльності