OTP Банк- не раджу!!!

wadimwest 6 серпня 2021, 8:54
Прийшовши одного разу до магазину не зміг розрахуватися карткою, буває… подумав я. У наступному магазині ситуація повторилася. Витративши дві години на доберання до відділення, та чергу мені повідомляють про те, що зарплатна картка арештована, ЖОДНОГО смс повідомлення від банка про арешт рахунка!!! на питання про причину, надати відповідь відмовились.Знову витративши купучасу через усі бази зясувалося, що виконавча служба наклала арешт через штраф. Тоб то накладений арешт на рахунок цільового призначення (зарплатна картка) що прямо суперечить законодавству. Виникає колізія, вам потрібно закрити виконавче провадження оплативши штраф, але зробити ви цього не зможете, тому що ваші кошти арештовані! Після закриття виконавчого провадження, та повідомлення виконавця у банк про зняття арешту, вже другу добу банк арешту не зняв вже по власних причинах продовжуя порушувати діюче законодавство. Таке хамське ставлення до клієнтів вважаю непрепустимим! Банк чомусь вважає ваші гроші своїми і розпоряджаєтся ними на власний розсуд! Маю намір припинити дію угоди з данним банком, поширити данний випадок серед своїх колег, друзів, та знайомих про ставлення OTP банку до своїх клієнтів.

Sharik1
Sharik1
10 серпня 2021, 20:01
Рахунки для отримання заробітної плати не є спец. рахунками, а вважаються універсальними, тому на на них може бути накладено арешт згідно виконавчого впровадження. В будь-якому банку.
ArcticBurn
ArcticBurn
12 серпня 2021, 14:55
«Тоб то накладений арешт на рахунок цільового призначення (зарплатна картка) що прямо суперечить законодавству. » Не існує для фізичних осіб цільових рахунків в Україні. Вони всі 2620 тобто звичайний картковий рахунок. Знаючи компетентність наших виконавців, виникають сумніви стосовно правильності заповнення документу.

Курс валют в ОТП Банк

USD 39.6 40