Ідіотизм у кредитному відділі

kheisoty 17 березня 2021, 12:25
Відділення за адресою: Київ, вул. Раїси Окіпної, 4
Уже другий рік поспіль мені телефонують з відділу по збору кредитів ОТП банку, просячи «передати інформацію для такої-то особи», при цьому з помилкою називаючи мене по-батькові. Згадану особу я не знаю. До початку тих дзвінків навіть не чув про таку.

Саме цікаве, що я, на жаль, як приватний підприємець є клієнтом даного банку. От тільки з кредитами ніколи справу не мав — а ні зі своїми, а ні з чужими. Зв’язок зі мною мій менеджер тримає по тому ж самому номеру телефону. Невже при оформленні того кредиту було важко пробити вказаний телефон хоча б по власній базі, та переконатися, що приватні дані «контактної особи» співпадають з вказаними клієнтом при оформленні кредиту?

Спочатку я ввічливо пояснював ситуацію «це не я!», на що мені співробітники відповідали «ви вказані як контактна особа у кредитному договорі», і все. Те, що по-батькові не співпадає, для тих «спеціалістів» було не аргумент…

Отже, кредитні шахраї, тримайте лайфхак: знаходите телефон, ім'я та прізвище бодай кого-небудь, та оформлюєте кредит у ОТП. Вказуєте ту випадкову жертву як родича — усе одно, схоже за все, перевіряти ніхто не буде. Особливо круто, чкщо ви працюєте менеджером по продажу бодай чого-небудь, або курьєром: у вас буде кілька сотень, якщо не тисяч, потенційних жертв. Нагадаю: треба знати лише прізвище, ім'я, та номер телефону. По-батькові можна просто вигадати. Практика показала, що схема цілком робоча :)

Nadyastr
Nadyastr
15 квітня 2021, 7:52
Практика показала, что в 99,9% они врут. Вряд ли ваши данные кто-то указывал.

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Ідіотизм у кредитному відділі