Акція Weekend розстрочка

Лариса Червонецкая 1 грудня 2020, 21:38
Дуже неприємна ситуація виникла під час участі в Акції Weekend розстрочка з карткою від OTP Bank».
Мною були додержані всі умови, які вказані у Офіційних Правилах акції, Але Банк відмовив у наданні Розстрочки без комісії, як обіцяв. Як з'ясувалось, Банк не враховує фактичну дату, час та умови здійснення купівлі, а тільки дату, час та умови списання коштів з рахунку. Хоча такі умови не було прописано у Офіційних ПРавилах участі у Акції. Тобто пропозиція прийняти участь у Акції „Weekend розстрочка з карткою від OTP Bank“ не є прозорою та спрямована тільки на залучення клієнтів. Залишилося дуже неприємне враження після участі в Акції від вашого Банку, на жаль.
Ще хочу додати про незручність зв'язку з «гарячою лінією» через міський телефон та спілкування з Лесею. Це просто жах! Бувають ситуації, що немає можливості зателефонувати на міський телефон з «комерційного» номеру, а інформацію треба отримати терміново. Пропоную дослухатись до клієнтів Банку та виправити ситуацію, доповнивши номери телефонів «гарячої лінії» різних мобільних операторів. Це в наш час!!!!?

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк