Не можуть видати кредитну картку «Мані на кармані»

Dima Koshevets 17 липня 2020, 19:36
Передісторія. Всі мабуть чули про чудову акцію від ОТП банку під назвою «Автозабава» – відкриваєш депозит, розраховуєшся картою і можна виграти авто. Круто? Круто, але є одне але – розрахуватися потрібно картою мастеркард. Проаналізувавши всі тарифи по карткам даного банку, я зупинився на пакеті «Мані на кармані», оскільки відсутня плата за обслуговування, всі інші картки мастеркард ідуть з комісією (від 7 грн/міс до платинових пакетів з ціною від 100 грн/міс). Карта, яку я обрав є кредитною, але кредитна лінія мені не потрібна, так як головною умовою для мене є безкоштовність в обслуговуванні і система мастеркард.
І яке ж було моє розчарування, коли я прийшов у відділення, і дізнався, що без кредитного ліміту карту відкрити не можуть, а кредитний ліміт «положено» видавати лише з 25 років. Просто абсурд, замість того, щоб автоматично зробити запит в УБКІ і видати карту з «нещасними» 5 тисячами ліміту чи взагалі без них, вони створили свої особливі правила. Я працюю в ІТ, маю хороший офіційний стабільний дохід, в мене відкритий ФОП, в інших банках мені відкривають кредитну лінію на доволі великі суми, а тут – або чекай 25 років, або бери іншу картку з просто грабіжницькими тарифами.
Ну і під занавіс, мені запропонували відкрити рахунок ФОП у них, тоді на «спеціальних умовах», кредитну лінію мені таки відкриють. Тобто якщо просто людина прийшла відкрити карту у вашому банку, то до 25 вам кредитного ліміту не видадуть, а ось якщо рахунок ФОП відкриєте, то «по блату» вам і кредит дадуть і в ноги кланятись будуть.
Раджу керівництву задуматись і перестати навязувати свої невигідні тарифи і умови і відкривати кредитну лінію з 21 року як у всіх нормальних банках.

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Не можуть видати кредитну картку «Мані на кармані»