Дурять при розрахунку відсотків(%) по депозиту.

inetren 7 листопада 2019, 14:17
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Д. Яворницького, 27-А
20.08.2019 був відкритий «Строковий депозит з процентною ставкою, що змінюється» строком на 7 місяців, сума 10000, суть вкладу «Еффективна процентна ставка річних 14,15%» з яких 99% нараховується після першого місяцю, надалі кожен місяць нараховується 0,01%(тобто це 5 копійок в данному випадку).З цього вийшов нескладний розрахунок:
1.Річний відсоток 10000/100*14,15=1415
2.На строк 7 місяців(210 днів, зазначено у договорі) 1415/365*210=814,1
3.Віднімаємо податки на дохід 814,1-18%-1,5%=655,35 (співробітник на відділенні нарахував таку саму цифру)
За перший місяць надішло 633,19 і надалі приходів(окрім 5 копіїок на місяць) непланується, з трьох спроб співробітник банку мені незміг надати пояснення цій ситуації. Основне пояснення що перший місяць порахували як 29днів бо перший день вкладу невраховується, але я нерозумію чому тоді неможливо здвинути виплату відсотків на день пізніше і розрахувати на 20 днів особливо в тому випадку коли такий вклад і перший місяць особливо важливий(99%).
Висновок: Відсотки в банку майже найменьші з більшості так щей дурять на розрахунку. Не рекомендую користуватись послугами данного банку.

Курс валют в ОТП Банк

EUR 42 42.75

Курс валют в ОТП Банк

EUR 42 42.75
Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Дурять при розрахунку відсотків(%) по депозиту.