Про повернення спірної транзакції.

tofka 27 листопада 2017, 11:34
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Садова, 10
Ситуація слідуюча.
Під час зняття готівки 01.09.2017р в банкоматі м.Вознесенськ (ощадбанк). Мною був перевищений ліміт часу по отриманню готівки і банкомат з цілю безпеки «забрав» кошти назад. Звернувшись за номером гарячої лінії банку оператор порекомендував звернутися в банк та заповнити заяву на спірну транзакцію так як в м.Вознесенськ відділення ОТП банку немає.
10.09.17р мною була написана вище згадана заява та передана у відділення в м.Миколаїв вул.Садова 10. На сьогоднішній день відповіді по заявці не було. За номером телефону (0512)53 08 00 телефоную по 2 — 3 рази на день без результатно. 23.11.2017 року вдалося додзвонитися мені пообіцяли дізнатися про хід розслідування. Сьогодні 27.11.17р відповіді не було.
Скільки ще потрібно часу для повернення моїх коштів!!!
Ігнорування кліентів банку обслуговуючим персоналом відділеня банку недопустимо.
Прошу дати відповідь на даний лист!!! Дякую!!!

27 листопада 2017, 12:07
Доброго дня! В першу чергу, приносимо вибачення за тривалий термін очікування на відповідь. Запевняємо, що Ваша заява знаходиться в обробці. Для того, щоб Вам повідомили про результати, ми направимо запит до відділення. Для цього, будь-ласка, напишіть Ваш номер телефону та ПІБ в особисті повідомлення. Дякуємо.
tofka
tofka
27 листопада 2017, 13:39
Антоненко Олександр Сергійович
099 00 11 805
27 листопада 2017, 14:09
Дякуємо за надану інформацію. Запит відправили до відділення. З Вами зв’яжуться в найближчий час для надання інформації. Гарного дня!

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Про повернення спірної транзакції.