Це не банк а якась шарашкіна контора

Валентин Вибачте 13 жовтня 2017, 10:04
От як цікаво. Рік тому теж саме було.
Вже задрали ці всі СМСки щодня, про борг перед банком. Повторюю для неповноцінних немає в мене боргу перед банком. Коли я оформляв рахунок в банку умови були одні, за рік я жодного разу не скористався ні карткою, ні рахунком, руху коштів не було. Зараз приходять СМки та дзвінки можуть бути в 1-00 ранку і відразу кидається трубка.

Vash borg po karti *9325 rozghliad.na prodash! Informatsiia potrapit mizhbank. biuro kredit.istorii. Terminovo splatit borg na k/r 26257011370***! 0445938011

За такого плану СМСки є стаття в ККУ та ГКУ.

Хочете посудитись не питання. Але платити за те чим я не користуюсь я не збираюсь. І умовами договору мені не тикайте, що мов сам підписав. Знизу є текст мілким шрифтом, який прочитати не можливо і це є також підстава для анулювання угоди та виплати мені компенсацій, за введення в оману.

Чекаю рівно до кінця місяця. Потім подаю до суду за вимагання та погрози зі сторони банку.
Позовна заява до суду вже готова ще в тому році, про порушення банком «Банківської таємниці», «Передавання конфіденційної інформації третім особам», «Надання неправдивої інформації до центру „УБКІ“».
Зараз тільки юрист додасть про порушення статей ККУ та ГКУ.
OTP Bank
otpbank 19 жовтня 2017, 12:59
Доброго дня.
Для аналізу ситуації по Вашому банківському продукту та надання коментарів, будь ласка, направте Ваш запит на адресу (просто скопіюйте) Call.Operator@otpbank.com.ua вказавши Ваше ПІБ та контактний номер телефону для зворотного зв’язку.
Завчасно дякуємо.
Гарного дня.

13 жовтня 2017, 12:32
«за рік я жодного разу не скористався ні карткою, ні рахунком, руху коштів не було.»

Если вы лично подписывали договор с банком, то могли бы до подписания обратить внимание на тарифы,
где на первом листе внизу есть пункт
1.10. Комісія за обслуговування неактивного поточного/ощадного рахунку резидента — 20 грн.

И то, что вы ни разу ничем не воспользовались не освобождает вас от уплаты минимум этой комиссии — о чём вам банк пытается напомнить. Но я уверен, что вам уже и за просрочку кое-чего насчитали.

Но ведь вы же крутые юристы, круче куриных яиц после десяти минут варки,
но читать бумаги перед подписанием так и не научились…

Суд проиграете однозначно, да и юристы у вас очень подкованные, если ваш подписанный экземпляр договора не удосужились прочитать вместе с тарифами…

Курс валют в ОТП Банк

EUR 42 42.75

Курс валют в ОТП Банк

EUR 42 42.75
Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Це не банк а якась шарашкіна контора