нахабність сотрудників

Vologya Bilák 10 листопада 2016, 17:40
Сьогодні зайшов в Отп Банк м.Берегово. Облсужение ужасне, начальник так розмовляв зімною як з собакою я таке нетерпітиму, що це за поведінка з кліентами я ерозумію. Яще небачив таке в жодному банку, так і необслужили!!! Мені 22 років, начальник взяв мій паспорт подивився і сразу з великим гонором почав мене унижати, і орати на мене. Я питався обяснити мою данну прблему, а він як з дебілом почав зімною говорити, тобто орати!!!
OTP Bank
otpbank 10 листопада 2016, 18:16
Доброго дня.
Запевняємо, що Ваше зауваження щодо дій співробітника Банку було направлено до керівництва відповідного підрозділу Банку для подальшої перевірки та аналізу зазначеної Вами ситуації. У разі необхідності, до людини, яка мав відношення до ситуації, будуть вжиті відповідні заходи і проведена бесіда, під час якої буде наголошено на важливості дотримання корпоративних стандартів обслуговування. Додатково ми обов'язково вживемо заходів, щоб уникнути подібних випадків у майбутньому.
Також, и хотіли б поговорити з Вами особисто, тому будемо дуже вдячні, якщо Ви відправите свої контакти на адресу Call.Operator@otpbank.com.ua (просто скопіюйте Ваше звернення)

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк