Шахраї

Мені, присилають СМС від імені ОТП банку, та вимагають погасити борг по картці ОТП банку. Так як я, ніколи не була клієнтом ОТП банку, не мала ніяких карток (зарплатних, пенсійних, кредитних, депозитних), не брала кредитів в ОТП банку, то зателефонувала на гарячу лінію і вказавши свій ід.код, прізвище, в телефонному режимі вияснила — я дійсно ніколи не була клієнтом ОТП Банку. Представник банку в телефонному режимі підтвердила що по їхній базі я не являюсь клієнтом, боргів за мною не рахується. Через два тижні прийшло СМС — у разі не погашення боргу у сумі...., борг буде продано третім особам. А зараз телефонує ФК «Прімоколект» та вимагає погасити борг, при цьому документів по боргу у них нема, так як, з їх слів, ОТП банк відмовляється з ними співпрацювати, перепродавши неіснуючий борг. Що робити?????
OTP Bank
otpbank 2 жовтня 2016, 16:55
Доброго дня.
Для видалення номеру, будь ласка, відправте Ваш запит (просто скопіюйте) на адресу Call.Operator@otpbank.com.ua Також в тексті листа прохання вказати на який номер телефону надходять смс-повідомлення.
Гарного Вам дня.

andyz
andyz
2 жовтня 2016, 13:54
Что делать вам? ничего.

можете заявление в милицию написать — должно помочь.
olgakvt
olgakvt
5 жовтня 2016, 8:58
Ответ банка — пришел на електронную почту -Для уточнения информации Вам необходимо обращаться в ТОВ «ФК „Кредит-Капітал“ тел. 032 242 19 02 или 0 800 30 80
Если Вы желаете получить официальный ответ можем Вам порекомендовать выслать заявление заказным письмом на главный офис Банка по адресу: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 43 для получения официального ответа. Должно быть оформлено согласно требований ЗУ «Об обращении граждан» (ст. 5, 8). С прикреплением всех необходимых документов. В официальном обращении просьба указать полностью все Ваши данные, ИНН, серия и номер паспорта, номер карточного счета, номер договора, описать сложившуюся ситуацию в деталях. Заявление должно быть заполнено в свободной форме но в виде заявления.: должна быть заполнена „шапка“, наименование — »Заявление", прописан после чего предмет обращение с указанием детально Ваших данных, проставлена подпись, дата.

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк