намахування колишніх клієнтів

GalinaGevalo1 19 лютого 2015, 18:09
ще в далекому 2010 сплатила свій кредит, а сьогодні сюрприз — прийшло судове рішення з шевченківського районного суду м.києва про те, що я винна їм 11 тис.грн)) були у когось такі ж ситуації як у мене? чула я про те, що банки зараз в такий спосіб намахують своїх колишніх клієнтів, але не думала що це станеться зі мною

antkep
antkep
19 лютого 2015, 18:12
У меня было такое, но в Укрпромбанке. я все мирно и тихо решил. ничиго не платил. идите в банк, и показываете все квитанции. если конечно сохранились.
19 лютого 2015, 18:24
Дякую так і зроблю все зберігла
23 лютого 2015, 10:31
Я б рекомендував після того як вирішиться питання в банку мирним шляхом все ж таки оскаржити рішення суду.
23 лютого 2015, 20:29
А Ви не підскажете як правильно це зробити? я була в банку, там сказали що мій кредит давно закритий і не знають чому мені прийшов виклик у суд. я живу у львові, а викликають мене в суд до києва 27 лютого. приїхати я туди не можу. я відправила по почті в київ заяву від свого імені, де повідомляю, що банк претензій до мене немає і добавила ксерокопії документів, в яких зазначається, що свій кредит я сплатила ще в 2010 році
23 лютого 2015, 22:21
Спершу, потрібно переконатися, що мова йде саме про той кредит, який Ви вже погасили. Якщо так, то варто написати свої заперечення проти позову і надіслати на адресу суду разом із Заявою про розгляд справи без Вашої участі. До заперечень бажано долучити Довідку банку про відсутність у Вас заборгованості по конкретному кредиту.
Дивним є те, що розгляд справи відбувається в Києі а не у Львові… а відтак, можливий інший розвиток подій…
24 лютого 2015, 18:32
Спасибі що відповіли, буду вирішувати питання, надіюсь все закінчиться позитивно
17 березня 2015, 18:15
Доброго дня, а Ви не підскажете чи потрібно заяву про розгляд справи без моєї участі і заяву про перенесення судового засідання в інше місто завіряти нотаріусом?
19 березня 2015, 13:13
Ні, всі процесуальні документи подаються до суду за підписом сторони по справі або уповноваженої особи.
У Вашому випадку це повинна бути Заява про передачу справи за підсудністю і Заяви про розгляд справи без Вашої участі.