думки

amo1958 18 лютого 2015, 0:11
-чому, коли гривню знецінили втричі ФГВ не індексує суму виплати? -чому, коли банк «гине», то на повернення депозитів чіткого закону нема, діють, як вигідно їм ікурс і200т.грн-жалюгідні крихти? -чому, коли банк «гине», то на повернення кредитів теж діють як вигідно їм, чи брав по 5, чи по 8 -віддавай по 26, а взяли б і зафіксували по курсу на день введення ТА.Одним словом діють як у поговірці-всім, кому я винен-прощаю, а хто винен мені-вибачте.

18 лютого 2015, 17:35
До цього часу, не має інформації по якому курсу ФГВ буде виплачувати валютні депозити, також до тепер не опубликована постанова № 83 про внесення банку до категорії неплатоспроможних.
www.bank.gov.ua/control/uk/publish/category?cat_id=8804895
Ще сьогодні прочитала таке www.rbcua.com/rus/fgvfl-priznaet-nepravomernost-deystviy-nbu-v-otnoshenii-18022015155300. Цікаво, як що акціонери банку також будуть судитись з НБУ, чи це для нас вкладників и позичальників обернеться.
19 лютого 2015, 10:36
24tv.ua/news/showNews.do?u_samopomochi_proponuyut_vdvichi_zbilshiti_vidshkoduvannya_dlya_vkladnikiv_problemnih_bankiv&objectId=545454
amo1958
amo1958
19 лютого 2015, 19:30
Якщо акціонери доведуть, що введення НБУ ТА в НАДРА це політичне замовлення, то думаю для нас це буде добре. Садовий і його «Самопоміч» -вважаю правильною партією, нажаль їх мало підтримали, може щось би було по іншому.
20 лютого 2015, 22:10
Нужно подавать в суд и доказать, что ввод ВА в Банк Надра-это заказ политичный и отменить решение НБУ.Сам ФГВ признал, что активы банка существенные и живые.Гонтарева и ПИСАРЧУК-это похоронное бюро под маркой очищение выводят крупные банки, аМИНФИН только наблюдает и врот всем смотрит, а может .....?
19 лютого 2015, 19:48
Може написати колективне звернення до депутатів ВР та депутатів комітету по банківській діяльності від вкладників та позичальників, може і даремно це робити, але принаймні, можна спробувати.
oxi
oxi
20 лютого 2015, 16:45
Я только за! Писать и писать всем!
23 лютого 2015, 14:41
Банк Надра однозначно надо спасать, непонятно почему ФИРТАШ и Акционеры бездействуют, вкладчики им доверяли и продолжают верить и надеются, что банк будет спасен.