Затримка платежів уже 3 місяці

konsittel konsittel
24 січня 2015, 17:34
без оцінки
Фізичні особи перерахували гроші за послуги нашій юридичній особі через ПАТ КБ «Надра» у жовтні-листопаді-грудні 2014 року, а кошти на рахунок підприємства так і не поступили. У нас на руках 32 копії квитанцій про перерахування коштів на загальну суму близько 10 тис. грн. Зверталися (директор підприємства особисто) у Львівське регіональне відділення з листом-проханням вирішити питання про зарахування коштів (додали до листа всі копії квитанцій), зареєстрували лист ще 24 грудня 2014 року, відповіді так і не отримали, ні усної, ні письмової. Найбільше платежів затримано у Жовківському відділенні банку 1325, керівник відділення, до якого неодноразово зверталися наші працівники не в стані вирішити проблему.

Куди нам ще стукати і куди писати, щоб отримати чітку відповідь на питання: «Коли підприємство зможе отримати свої кошти?»
Відповідь банка
Надра
26 січня 2015, 14:44
Добрий день. Ми працюємо над врегулюванням ситуації. Дякуємо за звернення.

Коментарі (1)

konsittel
konsittel
28 січня 2015, 5:54
Доброго дня! Це чудово, що ви працюєте над врегулюванням ситуаціі, але нам хочеться конкретноі відповіді щодо часу. Справа в тому, що ми мале підприємстао з оборотом 15-20 тис. в місяць і затримка цих платежів не дозволяє нам повноцінно працювати, виплатити заробітну плату працівникам у повному обсязі. Ми зараз змушені призупинити діяльність, оскільки не можемо закупити необхідні матеріали для роботи.
Підприємство не може чекати ще кілька місяців на владнання ситуаціі, тому ми змушені будем пробувати владнати ситуацію через Нацбанк, або припинити свою діяльність.

Написати коментар

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися