КБ Надра НЕ ПОРУШУЙТЕ ЗАКОН УКРАЇНИ!

Galin16 18 листопада 2014, 15:53
Відносно мене ПАТ КБ «Надра». порушив ст.ст.8,41 Конституції України, ст.2 в Законі «Про банки і банківську діяльність», ст.ст. 610-611,1058,1061,1965 ЦК України, Закон України «Про захист прав споживачів», ст.ст.10,11,27,31,67,60,88,215-218 ЦПК України, п.5.3 Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого постановою Правління НБУ номером 516 від 03.12.2012 року. Не надав жодної обґрунтованої відповіді на мої заяви претензії, повідомлення.
Ви пишете (вх.22-7-15044 від 17.10.2014р.) що ПАТ КБ Надра забов«язаний діяти у відносинах з клієнтом у межах правового поля, та зобов»язаний діяти у встановлених НБУ обмеженнях, відповідно, на період дії яких, Ви маєте право отримати готівку іноземну валюту з поточного (карткового)рахунку виключно в межах встановленого добового обмеження, а саме:15000гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом НБУ.
Якщо б це так було як Ви пишете, мої кошти в іноземній валюті вже давно були б отримані мною і ніяких претензій до КБ Надра не було.
ПРОШУ забезпечити касу валютою за договорами 1688677;1688681 від 16.08.13р., та в повному обсязі забезпечити видачу коштів.
В національній валюті не пропонуйте, мені віддайте в валюті яку від мене отримали 16.08.2013р. м.Київ відділення №2621
Надра
19 листопада 2014, 12:09
Добрий день. Ми працюємо над врегулюванням ситуації.

Головна / Банки України 🏦 / Надра 💰 / Відгуки про Банк Надра 📝 / КБ Надра НЕ ПОРУШУЙТЕ ЗАКОН УКРАЇНИ!