Обслуговування в Надра банку

Зеновій Швець 14 липня 2014, 10:44
Читаючи відгуки про банк «Надра», переконався в тому, що відгуки пишуть, як правило незадоволені. Коли в 2008 році у банку були введена тимчасова адміністрація завдяки Юлі, ніхто не замітив як на банки «Родовід», «Київ», «укргазбанк» було списано понад 10 млрд бюджетних коштів. Де ці гроші? Де банк «Родовід»?.. Де кошти банку «Київ»? Немає ні грошей, ні активів. І Юля ні при чому. А при чому тут «Надра»- запитаєте? А «Надра» помалу повернув гроші усім вкладникам і за 2007 і за 2008 і за усі послідуючі роки юХто не отримав? Напевно таких немає!!!.. Люди знову понесли гроші в цей банк під 12% у валюті і під 24% в гривні. Як все гарно- кладуть гроші! Якщо тільки хтось щось сказав- поверніть! Так не буває. Банк нормальний. Банк стабільний. Переконався по роботі Тернопільського центрального відділення. Проблеми є, але вони т.и.м.ч.а.с.о.в.і.!!! Все буде добре. У банку нова команда у Києві. В Тернополі працює «стара» команда, яка пережила кризу 2008 року, зберегла клієнтів, а саме головне зберегла репутацію. Дякую Вам.
Надра
Nadra Bank 14 липня 2014, 12:59
Добрый день! Благодарим за комментарий.