Natina1303 19 серпня 2023, 1:00
Моя дочка перерахувала мені кошти з закордону у розмірі 100 евро через платіжну систему Свіфт на еврову картку я перевела іх на гривневу карту і мені заблокували картку. Попросили пояснення платежу, що це дійсно мої родичі. Я відправила данні що це дійсно моя дочка але картку так і не розблокували. Це просто цинічний грабунок. Я просто в шоці від цього. Віддайте мої гроші!!!
monobank
19 серпня 2023, 8:37
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

yaonya
yaonya
19 серпня 2023, 1:26
А окрім 100 євро від доньки, які ще перекази і від кого ви отримували?
19 серпня 2023, 8:14
Тільки цей переказ більше ніяких.
19 серпня 2023, 8:23
Строк розгляду може розтягуватись на декілька тижнів
19 серпня 2023, 8:39
А вони мені вже прислали відповідь щоб я довела що це моя дочка. Я вислала свідоцтво. Потім вони попросили квитанції я їм зробила скріни, потім вони попросили виписки з европейського банку моєї доньки що є конфедеційною інформацію але я б дала але виписки формуються в кінці місяця, а вони дали мені 5 днів. В нас мільйони крадуть і нічого, а в пенсіонерів забирають 100 евро. Я буду писати і скаржитись усюди де тільки можна. І якщо мені не повернуть мої кошти я подам до суду бо вони просто їх вкрали прикриваючись якимось законом і все що я їм висилаю вони не дивляться бо просто тягнуть час щоб просто вкрасти ці кошти.
19 серпня 2023, 8:46
Вкрасти вони їх не вкрадуть. Гроші в будь якому випадку зараховуються на рахунок отримувача або в найгіршому варіанті повертаються до відправника. Але сама процедура розгляду може тримати дуже довго.

Якщо ви карткою користувались мало то банк підозрює що ви є це не ви, що картку було просто оформлено на ваше імʼя. Тому на майбутнє: якщо в будь якому банку відкриваєте картку для того щоб отримувати на неї переводи — обовʼязково нею користуйтесь хоч десь щоб не викликати підозри у банків.
19 серпня 2023, 8:53
Це моє діло як і коли користуватись картками, пенсія в мене на іньший картці доходами я не володію. Мені прислали допомогу на цю картку. Вкрали бо заблокували картку і ніякі доводи на низ не діють. На рахунок доньки вони їх не повернуть бо я перевела їх з евро вої картки у гривневу.
19 серпня 2023, 9:37
Це моє діло як і коли користуватись картками

Так, безперечно.

Але банк також має право робити оцінку тому як ви користуєтесь карткою. Оскільки ваша картка це не просто ваша особиста річ як сковородка чи телевізор, а і інструмент наданий вам банком для керування рахунком — думку банка потрібно враховувати.

Так само як наприклад її доведеться врахловувати при екслуатації телевізора: ви наприклад маєте повне право залити телевізор водою, но оскільки він під'єднаний до електромережі Обленерго то обленерго може відрубити лінію на вашу квартиру/будинок якщо з вашого боку виникне коротке замикання яке буде перевантажувати мережу. Сподіваюсь цей приклад зрозумілий.
19 серпня 2023, 10:02
Ви працівник банку?
19 серпня 2023, 11:07
З чого така дивна думка?
19 серпня 2023, 11:31
Бо ви пишите майже те що мені пишуть на пошту співробітники банку. Багато води, а питання не вирішуються.
19 серпня 2023, 11:32
Я присилаю документи, а вони не реагують ніяк і знову як чат бот пишуть про закон. Ось вам документ, а вони знову є закон. Просто затягують час щоб вкрасти гроші бо вони ніяк не заінтересовані мені повернути мої кошти.
19 серпня 2023, 12:40
Питання вирішує фінмоніторинг,
а вам пишуть рядові менеджери.

Напишіть скаргу в НБУ і все вирішиться скоріше.
19 серпня 2023, 13:43

І що з того? Робітники банку пишуть вам про те що їм потрібно для перевірки. Я вам пишу що це не якісь забаганки робітників Монобанку, а закон про фінмониторинг якій я вивчив щоб не потрапляти в ситуації як у вас.

А ви доросла людина в якої донька вже доросла ніяк не хочете сприймати реальність в якій існуєте.
19 серпня 2023, 13:53
Я надала інформацію але кожного разу вони просять нову нащо їм виписки з банку моєї доньки за 3 місяці? Якщо я отримала перевод лише один раз у цьому місяці. Це незаконно
19 серпня 2023, 13:54
Як і куди писати? Підкажіть щоб я це скоріше зробила
19 серпня 2023, 14:41

Це незаконно

Це законно. Ви не забов’язані надавати таку інформацію, тобто можете відмовитись. Ваша донька не забов’язана надавати таку інформація і може відмовитись.
19 серпня 2023, 14:45
Якщо я відмовлюсь надати таку інформацію мені не розблокують картку.
19 серпня 2023, 14:45
Инструкция по написанию жалоб там же…

19 серпня 2023, 14:57
Нахіба ви радите робити речі, які ніякого результату не дадуть, тільки імітацію діяльності?
Банк керується вимогами НБУ до проведення фінмону. Терміни фінмону чітко не визначені, перелік документів теж.
НБУ напише відписку, що не бачить ніяких порушень і все.
19 серпня 2023, 8:55
Це ж не ті суми щоб вони щось підозрювали собі! Я пенсіонерка і отримала не мільйон, а 100 евро
19 серпня 2023, 9:39
Це ж не ті суми щоб вони щось підозрювали собі!

Фінмоніторинг проводиться на будь-які суми. З 2020 року закон був змінений і тепер для банка навіть 1000 гривен (30 баксів за поточним курсом?) це вже сума яку можна перевірити.
19 серпня 2023, 10:01
А просити неіснуючі виписки які будуть тільки в кінці місяця і давати мені на це 5 днів це нормально взагалі? Вони не компетентні і просять самі не знають що. В Україні багато банків але ніхто такого не робить лише цей банк. Я просто хочу забрати свої гроші і закрити рахунок.
19 серпня 2023, 11:08
Оформити виписку в банку можна в будь який момент, а не тільки в кінці місяця. Це стандартна процедура у всіх банках світу.

В Україні абсолютно всі банки проводять фінмониторинг бо вони забовʼязані робити це за законом якій існує з 2002 року. У 2020 був прийнятий новий закон що замінив старий. І в ньому як раз зʼявились всі ці нововведення.
19 серпня 2023, 11:29
Це не правда! Виписку в цьому европейському банку дають тільки в кінці місяця за весь місяць і раніше то зробити не є можливим. Тому не розповідайте тут дез інформацію щоб отбвлити монобанк! І по друге ми всі дуже переживаємо за свої данні бо немає довіри до монобанку.
19 серпня 2023, 13:41
Ну, а Монобанку звідки знати що ваша донька обрала настільки дивний та унікальний банк що в ньому виписку не можна зробити?

В усіх інших її можна зробити чи в робочий час відділення чи взагалі в застосунку банка в будь який час доби.

до слова ви досі не назвали цей унікальний банк, а це б була корисна інформація для іньших
19 серпня 2023, 13:49
Погано ви знаєте европейську систему банків це в нас можна після кожного платежу мати квитанцію з печаттю, там це можна отримати тільки у відділені бо в додатку нема такого. А прийти у відділеня змоги не має бо вона працює.
19 серпня 2023, 14:37
Погано ви знаєте европейську систему банків

Судячи з того що ви взагалі не орієнтуєтесь в темі фінмониторингу маю великі сумніви що ви хоч щось знаєте про європейську систему банків.

А я не тільки багато цікавився цим питанням, я маю рахункии в декількох банках Європи в різних країнах.

А прийти у відділеня змоги не має бо вона працює.

О, так виявляється це не банк видає виписку лише раз на місяць, це ваша донька не може потрапити до відділення банку тому що працює. А спочатку ви доводили всім що виписку отримати ніяк не вийде бо банк не дає.
19 серпня 2023, 14:40
Natina1303
«там це можна отримати тільки у відділені
бо в додатку нема такого»

Все залежить від конкретного банку,
назву якого ви боїтеся чомусь озвучити…
19 серпня 2023, 14:47
Ми говоримо про онлайн банкінг в застосунку виписки формуються в кінці місяця раніше їх нема. Квитанція платежу сепа є але там тільки номер рахунку доньки і моє призвище. З они піти у банк та взяти роздруковану бумагам немає змоги.
19 серпня 2023, 14:48
Я не знаю його назви
19 серпня 2023, 14:52
«Квитанція платежу сепа є але там тільки
номер рахунку доньки і моє призвище

В застосунку повинен бути профіль кліента,
де відображається його ПІБ та номер банківського рахунку.

От ці два скрін-шоти (квитанція SEPA та профіль кліента)
підтвержують той факт, що переказ вам надсилала ваша донька.
19 серпня 2023, 8:50
Ви ніяк не вирішуєте питання просто копіюєте мені закони і навіть не дивитесь що я даю всі документи але ви не хочете скріни, ви онлайн банк як я ще можу передавати квитанції? Коли я дзвоню на гарячу лінію то мені відповідають щоб писала на пошту бо вони не знають нічого! Ви грабуєте людей прикриваючись якимись законами. Мені ці гроші вислала дочка як допомогу бо в мене мала пенсія, а ви їх вкрали!
19 серпня 2023, 12:37
Напишіть заяву на закриття рахунку
і вам їх видадуть готівкою через кассу.
19 серпня 2023, 12:57
Віддадуть навіть якщо заблокували картки?
19 серпня 2023, 14:23
Гроші знаходяться на банківському рахунку, а не на пластиковій картці,
тому навіть після аннулювання картки гроші нікуди не зникають.

При закритті гривневого рахунку банк повинен видати кліенту
його кошти через кассу, або перерахувати на рахунок в іншому банку.
19 серпня 2023, 14:28
А на евро вій картці теж є гроші. Бо я не все перевела в гривні їх теж повернуть?
19 серпня 2023, 14:38
В понеділок зайдіть у банк та спробуйте зняти кошти з єврової картки
валютою, тоді й взнаете — заблокована вона чи ні.
19 серпня 2023, 14:49
Я зайшла онлайн та намагалась перевести на свою гривневу але вона теж заблокована
19 серпня 2023, 14:43
При закритті рахунку банк віддає клієнту всі його гроші до останньої копійки.
19 серпня 2023, 14:50
Навіть якщо картка заблокована? Як його закрити та отримати кошти під скажіть краще якщо ви усюди цікавитесь і все знаєте
19 серпня 2023, 15:02
Відділення Універсалбанку,
де ви можете прийти та подати заяви на закриття
рахунків знаходяться у Києві, Львові та Одесі.
Якщо ви з іншого міста — то тут йдіть у напрямку
написання скарг до НБУ та до Монобанку:

Для дзвінків по Україні (безкоштовно) 0 800 205 205
Для E-mail листування:
monitoring@monobank.ua з питань моніторингу
request.monitoring@monobank.ua для відповідей з питань фінмоніторингу
finmonitoring@monobank.ua з питань фінмоніторингу
swift@monobank.ua з питань SWIFT- та SEPA-переказiв

19 серпня 2023, 15:05
Щиро дякую
19 серпня 2023, 14:54
Називається, зекономили на Western Union…
19 серпня 2023, 15:03
Так, спочптку европейский банк взяв великі гроші за перевод потім монобанк взагалі їх вкрав
19 серпня 2023, 15:15
«монобанк взагалі їх вкрав»

Не вкрав, а затримав на законних підставах.

Бо якби вкрав, то ви могли б подати заяву до поліції про крадіжку.
Але зараз поліція від вас не прийме ніяких заяв, бо картки та кошти
на рахунках заблоковані згідно закону про фінмоніторинг.

Не порібно вигадувати того, що не відповідає дійсності.

Краще займіться написанням скарг на всі адреси,
щоб у понеділок їх вже отримали як в НБУ так і в Монобанку.
19 серпня 2023, 15:19
Я зараз трохи напишу, але не з метою реклами, а просто для інформації як треба було робити цей переказ.

У монобанка є унікальна можливість робити перекази з європейських рахунків в євро через платіжну систему SEPA на євро-рахунок в Монобанку.
Ця операція займає зазвичай добу. Додатковим плюсом є те що операція по суті безкоштовна бо комісію яку зтягую посередник (британський платіжний сервіс) повертається Монобанком у вигляді кешбека.

Ну і вчергове нагадю вам що перевірка вашої операції це не крадіжка ваших грошей. Але ви впетно раз за разом повторюєте цю маячню що додає сумнівів у вашій щирості. В 2022 році дуже багато «біженок» та інших нужденних використовували картки Монобанку для прокручування валютних спекуляцій. А потім коли банк блокував їм рахунки вони приходили сюди скиглити як недобре банк з ними обійшовся.
19 серпня 2023, 15:28
Саме так і робився переказ через сепа, від однієї людини. Що не так?що значит не щира? Банк підтвердив що була операція мною зроблена і кошти заблокували. В мене таке вперше тому я в шоці і дійсно ввжаю що вони хочуть їх вкрасти саме тому затягують вирішення мого питання.
19 серпня 2023, 16:54
Саме так і робився переказ через сепа, від однієї людини.

Тоді виходить ось в цих фразах ви збрехали:
* Моя дочка перерахувала мені кошти з закордону у розмірі 100 евро через платіжну систему Свіфт
* спочптку европейский банк взяв великі гроші за перевод потім монобанк взагалі їх вкрав

Бо SEPA та SWIFT це дві різні платіжні системи.
І в СЕПА комісій або немає взагалі, або вони невеликі.
19 серпня 2023, 17:30
Я переплутала як він називається, таке буває в моєму віці. По друге Сера бере комісію за кожний переказ 13 евро. По трете ми вирішили це питання. Під кажіть як видалити коментарі?
19 серпня 2023, 17:57
Щоб видалити коментар натисніть жовтий трикутник вверху над повідомленням справа від часу коли він був написаний.
Там оберіть «інше» та попросить модераторів видалити
19 серпня 2023, 18:10
Дякую
19 серпня 2023, 15:30
Я пенсіонерка я не знаю тої системи. Я чесно живу і коли в тебе просто забирають гроші які тобі відправили як допомогу що мені робити?Моя думка що крадуть
19 серпня 2023, 16:50
Скільки ще раз треба повторити що гроші ніхто не забрав?
19 серпня 2023, 15:56
Це просто вже знущання. Я заьязалася з банком де вони мені сказали що я можу надати квитанції про виплати сепа я надаю, а вони не зозблоковують картку.
19 серпня 2023, 18:19
Вы хоть 100 раз напишите одно и то же
на сайте Минфина — денег от этого не появиться…

Если вам не понятно с первого раза — куда и кому надо писать по своей
проблеме, то вам на этом форуме никто деньгами не поможет.

А все советы на все случаи и варианты действий — вам уже озвучены…
19 серпня 2023, 18:20
Дякую я все зрозуміла.
SergeyNina
SergeyNina
19 серпня 2023, 23:41
Ждите недельку — две. Сейчас это норма так долго проверять данные. Хотя очень дико проверять вообще перевод на 100 евро и запрашивать какие то данные
20 серпня 2023, 17:33
Тому що дропи часто так роблять — отримуєть невелику суму для яперевірки, а потім регулярно працюють
Strelok123
Strelok123
20 серпня 2023, 13:59
Так зараз же можна між близькими родичами з валютної карти на валютну переводити в одну мить і без всякої конвертації, тільки надати документ, в вашому випадку це свідоцтво про народження. Для чого було треба робити сфівт переказ???

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Привласнили кошти які призначались як допомога пенсіонерів (питання вирішено банком 20.08.2023)