Проблема при поповненні картки через термінал

Василь Lion 5 серпня 2022, 9:08
Приблизно місяць тому я придбав собі новий телефон і в додаток Гугл пей додав свої стандартні картки Моно банку фізичну і віртуальну. Через деякий час вирішив поповнити свою віртуальну картку через термінал Ibox, шляхом зчитування картки через NFC, але не зміг цього зробити тому що термінал зчитує невірно номер картки, пішов до іншого терміналу теж саме. Звернувся в службу підтримки Моно мені відповіли що це проблема програмного забезпечення телефону.
Тоді я додав до гуглпей віртуальну картку Абанку і провів експеримент з Іbox і номер картки зчитало вірно. Повідомив про це в службу підтримки моно і від них з’явилась нова відповідь що це проблема Ibox її зараз вирішують скільки це займе часу невідомо.
Пройшло приблизно два тижні я знову спробував поповнити віртуальну картку і проблема не зникла, написав в службу підтримки мені відповіли що проблема вирішується Ibox і найближчим часом вирішиться.
Вчора я знову спробував поповнити картку ситуація та сама, знову звернувся в сліжбу підтримки і почув нову відповідь від банку це проблема в Гуглпей звертайтесь туди.
monobank
monobankua 5 серпня 2022, 21:19
Наразі, сервіс по зчитуванню телефоном може працювати з помилками. Наші партнери в айбокс в курсі та займаються розв'язання цього питання. Також наша рекомендація звертатися до технічної підтримки Google Pay
Зараз пропонуємо вводити номер вручну для вірності або звіряти номер якщо зчитували з телефона.
Також ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.

5 серпня 2022, 9:40
Попробуйте добавить одну карту монобанка в Google pay. Должно помочь следующее: Перезагрузка, чистка кеша, данных сосвязанных с действием оплаты приложений Дело в вашем смартфоне или версия приложения/ связанные с действием приложения нужно поставить другие версии или ждать обновлений или удалить поставить заново. Скорее всего проблема в софте вашего смартфона, ждите обновлений
5 серпня 2022, 15:55
Чому тоді такі проблеми не виникають з віртуальною карткою Абанку і також таких проблем немає при зчитуванні через телефон іншої картки Моно?
5 серпня 2022, 21:57
Если проблема с конкретной картой, а другая карта монобанка работает нормально в том же смартфоне то вам удалённо помочь не смогут — нужно отлаживать непосредственно со смартфоном и считывателем в руках
Три літри
Три літри
5 серпня 2022, 10:13
Ну так если это проблема ibox то почему отзыв о Монобанке?

Когда терминал считывает номер карты через NFC модуль телефона — Монобанк вообще никак не участвует в этой операции. За ту часть которую выполняет телефон иммитирующий карту — отвечает корпорация Alphabet, за корректную работу считывателя отвечает ibox. К банку могли бы быть претензии только если бы к считывателю прикладывалась реальная физическая карта.
5 серпня 2022, 15:51
Відгук про монобанк тому що я спочатку звернувся в ibox, вони мене вислухали сказали з’ясують в чому проблема і повідомлять, через день мені повідомили що це проблема в монобанку, я звернувся в моно сказали що знають по цю проблему і її вирішують спільними зусиллями. Через три тижні мені знову сказали що проблему вирішують і т.д., через тиждень мені сказали проблема в Гугл пей звертайтесь до них, це не наша проблема.
5 серпня 2022, 21:59
Тому що гугл пей все ще іноді глючить з певними картами, чекайте оновлення поки вийдуть на нових смартфонах це нормально
Comraddm
Comraddm
14 вересня 2022, 21:39
Зіткнувся з тією ж проблемою.
Минулого місяця теж купив смартфон із NFC (Poco F4).
Додав картку Монобанку до Гугл Пей.
Покупки робить на касі без проблем.
А ось авторизуватися в Ibox через NFC ніяк не виходить й досі.
Пробував на 3 терміналах Ibox.
Писав в телеграм Ibox, там записали адресу терміналу і сказали, що мастер вже їде фіксити.
Пробував потім ще через пару тижнів — без змін.
Є ще картка АльфаБанку, не здогадався таке ж перевірити з нею.
В Ibox є така можливість?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Проблема при поповненні картки через термінал