Последняя информация с сайта ФГВФО

Катя Тарнапольская 8 червня 2016, 19:10
ФГВФО ПОДАВ ЗАЯВУ ПРО СКАСУВАННЯ ЗАХОДІВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ, В РАМКАХ ЯКИХ «БАНКУ МИХАЙЛІВСЬКИЙ» ЗАБОРОНЕНО ПРИЙМАТИ ПЛАТЕЖІ ВІД ПОЗИЧАЛЬНИКІВ

ПРЕС-РЕЛІЗ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав заяву про скасування заходів забезпечення позову, в рамках яких «Банку Михайлівський» заборонено вчиняти будь-який дії щодо прийняття платежів з погашення заборгованості за кредитними договорами, право вимоги за якими було відступлено ТОВ «Фінансова компанія Плеяда» (Ухвала №826/8273/16 від 03 червня 2016 року Окружного адміністративного суду м. Києва).
Засідання відбудеться завтра, о 15.25 год. за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1.
Нагадаємо, що 30 травня 2016 року, тобто ще до прийняття вказаної Ухвали, договір факторингу №1905 від 19 травня 2016 року, укладений між ПАТ «Банк Михайлівський» та ТОВ «Фінансова Компанія «Плеяда» (код ЄДРПОУ 40210636), відповідно до якого банком відступлене право вимоги за кредитними договорами на суму 682,3 млн грн, був визнаний нікчемним.

Hey  Ho
Hey Ho
8 червня 2016, 19:18
И то дело
Hey  Ho
Hey Ho
8 червня 2016, 19:22
А еще там, наконец, появилась информация, опубликованная вчера на сайте МБ.
денег нет...  но вы держитесь
денег нет... но вы держитесь
8 червня 2016, 19:49
Эта война в судах надолго… будет много серий на кону очень серьезная деньга
8 червня 2016, 21:35
Почекаємо результату і цього засідання…
9 червня 2016, 0:17
Поясните пожалуйсто, платежи по кредитке, которые я отправляла на реквизиты Михи зависли? Кому теперь платить?
9 червня 2016, 0:57
1. Відправити або віднести заяву у Михайлівський з проханням підтвердити платіж. Ось тут приклад: minfin.com.ua/blogs/dmitro84/97440/
В тексті листа описуєте як був здійснений Ваш платіж (через касу іншого банку, інтернет-банкінг тощо). У прикладі, заява на підтвердження двох платежів за різними продуктами, якщо у Вас тільки кредитка — залишаєте тільки один з абзаців. Номер Кредитного договору і дату берете з свого варіанту оферти-заяви.
2. Поки не платити ні кому!!! Фонд завтра оскаржує позов Плеяди: www.fg.gov.ua/not-paying/temporary/171-pat-bank-mykhaylivskyy/4599-fhvfo-podav-zaiavu-pro-skasuvannia-zakhodiv-zabezpechennia-pozovu-v-ramkakh-iakykh-banku-mykhailivskyi-zaboroneno-pryimaty-platezhi-vid-pozychalnykiv
Всі позичальники, затамувавши подих, чекають на розв'язку. Якщо подзвонять з Фагору (називають Ваше ПІБ повністю), сказати, що Ви не Ви і у Вас не має кредитів. Якщо буде бажання, то можете і поспілкуватися з ними, але не піддаватися на провокації з оплатою на ї
9 червня 2016, 11:21
Большое спасибо
Capone89
Capone89
9 червня 2016, 13:27
Выигравшей стороне в итоге будете платить штрафы за не вовремя сделанный платеж. Я лично буду выяснять у какой стороны по факту есть вторая копия кредитного договора. Туда и платить. Ибо без копии кредитного договора никто, ни Фонд, ни Михайловский ни Фагор, даже не сунется в суд.
9 червня 2016, 15:56
Скажите тогда как платить на Фагор если банки не принимают платежи на их счета, потому что деньги не доходят, таинственно исчезают и их вернуть не возможно
maverick09
maverick09
9 червня 2016, 16:25
Вірні реквізити вказані на сайті компанії
www.fagor.org.ua/
Маркус Решфорд
Маркус Решфорд
9 червня 2016, 16:01
Ждем інформацію)
9 червня 2016, 19:18
Я і сама бачу реквізити Фогара ви мені скажіть як дізнатися що гроші зараховані за кредит якщо по телефоную 0800750143 не відповідають і інші банки не бачать куди вони зникають та якщо правий буде фонд як їх потім повернути