запобіжні кроки для вкладників

move move 27 травня 2016, 22:02
на форумі фінанси один коментатор розмістив таку інформацію:

Допускаю, що Фонд може вдатися до хитрощі: тишком-нишком подати позов до суду про визнання нікчемними транзакцій з Інвесткомпанії до банку з 17 травня. І саме тишком-нишком.
Мене хвилює питання вчасного виявлення такого позову, щоб заявитися до процесу зацікавленою особою. І зробити це своєчасно в такому випадку. Адже якщо суд задовольнить позов Фонду, то далі індивідуально судитися буде майже неможливо, адже суди будуть брати за основу саме це рішення.
Тому прошу форумчан відслідкувати такий можливий позов, зокрема на reyestr.court.gov.ua за ключовими словами, наприклад: ФГВФО, Михайлівський, Інвестиційно-розрахунковий центр, Капітал, Капітал +, Суперкапітал тощо (вставляти ключові слова в 1-ший рядок вгорі: «Пошук за контекстом», виставивши там сортування за датою ухвалення рішення/ за спаданням). А також на сайтах районних судів Києва та Окружного адміністративного суду Києва.
В разі виявлення — терміново опублікувати це тут на форумі і повідомити мене приватним повідомленням. Від мене буде зразок заяви до суду про визнання зацікавленою особою та залучення до судового процесу.
Цікава тяганина з ФГВФО: reyestr.court.gov.ua/Review/55469262

27 травня 2016, 22:07
И как автор сможет воспрепятствовать судебному процессу? У него есть информация о состоянии корсчёта, внутрибанковских платежей, взаиморасчётов с финансовой компанией? Он может дать ценные свидетельские показания? (Показания а-ля «уменябылиденьгитеперьихнет» и «явиделденьгивинтернетбанкеотдайтеих» ценными не являются). Кстати у фонда есть полномочия никчемить транзакции и без решения суда.
may088
may088
27 травня 2016, 23:17
У нас есть право оспаривать в судебном процессе решения ФГВФЛ.
28 травня 2016, 0:12
Для этого вам нужно написать СВОЁ исковое заявление, и оспаривать что угодно. К слову без доверенности с какой либо сторон (ответчика или истца) вы можете только слушать чужое заседание, но принимать в нём участие вам не дадут. Максмум заслушают как свидетеля.
nick245
nick245
28 травня 2016, 17:44
Сама слушна думка за весь тиждень!
Молодець move move.