Ціль банку - доводити неклієнтів до інфаркту(

tatka12345 24 березня 2016, 12:32
Відділення за адресою: Львів, ул. В. Великого, 103
Хто знає чий це номер телефону? 0504685444, людина називає фамілію Смірнов. Він дзвонить називаючись представником банку Михайлівський. Дзвонить не до клієнтів банку! А до людей які не мали і не хочуть мати справу з цим банком. Не знаю звідки бере дані, які не доступні широкому колу( Ціль цього типу Смірнова — довести людей до лікарняного ліжка. Тут же питання — банк оплатить лікування??? Позови на банк готуються через прокуратуру, дзвінки, смс з погрозами додаються.
Прохання до всіх — не давайте своїм родичам та знайомим брати кредит в цьому банку!!! Вас цей банк зжере!!!
Кінцеву суму кредиту людина не може добитись!!!
Тільки не пишіть, що ця людина не має відношення до вашого банку!!! Звідки у нього всі дані??? До речі — називає себе бувшим оперативником
Банк Михайлівський
25 березня 2016, 8:02
Доброго дня!
Дозвольте нам детальніше розібратися у ситуації. Працівник з прізвищем Смірнов у Банку дійсно не працює. Вкажіть, будь ласка, на електронну пошту PR@MBank.kiev.ua наступну інформацію: ПІБ та номер Вашого мобільного телефону. Ми перевіримо інформацію та надамо зворотній зв'язок.
З повагою, Банк Михайлівський.

24 березня 2016, 13:31
«Ціль цього типу Смірнова — довести людей до лікарняного ліжка»
Если вы такие слабонервные, то не отвечайте на посторонние звонки. Только и пишут — до инсульта довели..., до инфаркта довели..., до нервного срыва довели… Установите группу абонентов из числа родных и знакомых и спите себе спокойно.
24 березня 2016, 13:35
Извините, у меня работа в телефонном режиме) Вы случайно не смирнов??? Этот гад уже практикует домашние телефоны и несет чушь. Присылает смс с угрозами. Ничего, прокуратура разберется. Диктофоны еще никто не отменял)
24 березня 2016, 13:45
«Вы случайно не смирнов???»
Случайно нет) А вам недостаточно смирнова в телефонном режиме, так вы желаете еще в режиме чата пообщаться?
24 березня 2016, 13:54
Вообще-то я жду комменты от банка, в котором я даже кредит не брала никогда. Пусть ответят за утечку информации о клиентах) Я даже поручителем не была), это цепочка… знакомых и далеких родственников. Вы говорите не брать трубочку и не вести с сбежавшим оперативником беседу) Так он моим родственникам звонит. Юристы у меня хорошие, я с инфарктом не буду лежать), но страдают мои родственники. И заметьте — только те, у которых хорошая зарплата)
Смирнова послать на 3 известных буквы раз плюнуть. Интересно — кто эта мразь на самом деле. Вряд ли он свою фамилию называет. Но чести банку это не делает
24 березня 2016, 14:59
Відповідь банку.
Я не знаю хто такий Смірнов Олександр. Коли до нього передзвонюєш з іншого номера, то чуємо — Антон слухає)(чи як його там) і звідки у нього інформація про клієнтів. Вам я ніяких даних давати не буду. Звичайно знаю про яку людину ідеться мова.Вона дзвонить на пряму лінію щоб взнати залишок по кредиту, а там ДУРДОМ!!! Через юриста (прокурора) вже готується позов до банку. Не може стороння людина знати про ваших боржників. І про родини його далеких родичів. Вам я не вірю, що ви не знаєти про існування вишибал(, різних Смірнових. Які ви даєте вказівки вашим працівникам — теж не знаю. І не бажаю знати(. Для інформації — сума залишку на кредиті просто смішна. Людина хоче перекрити, але не може взнати суму точну)

До речі — мені і так не дають дані про боржника. Хай він сам розбирається. Мене цікавить тільки одна — витік інформації!!! А це вина керівництва банку
svetlana23
svetlana23
27 березня 2016, 9:35
Прокуратура этим не занимается… к сожалению… у меня похожая ситуация.и в полиции вам не помогут.идите сразу в суд, и проконсультируйтесь с юристом именно в этой сфере. easydebts.blogspot.com/ могу посоветовать сергея, он в этой сфере как рыба в воде
28 березня 2016, 22:47
Есть хороший юрист, там не я одна — собралась группа, которая хочет довести дело до конца. Оказывается продолжение вообще бурое Когда связываешься с банком напрямую — говорят одно, даже извиняются), на следующий день звонки от «смирнова» с угрозами и смс) Банк набрал тупо нелюдей на работу

Головна / Банки України 🏦 / Банк Михайлівський 💰 / Відгуки про Михайлівський 📝 / Ціль банку - доводити неклієнтів до інфаркту(