Чому «Банк Михайлівський» призначили агентом «Імексбанка»?

Weltin 11 травня 2015, 18:08
В місті Рівне є лише одне відділення «Банку Михайлівський». Проте, чомусь саме його Фонд Гарантування Вкладів призначив виплачувати кошти вкладників збанкрутілого «Імексбанка». І це в той час, коли в Рівному є досить багато достойніших і потужніших банків! Кому це вигідно?

Відповідь з’явилась, коли я спробував отримати гроші, перераховані Фондом Гарантування Вкладів на моє ім’я в «Банк Михайлівський». У відділенні мені відмовили у виплаті, і попри те, що людей майже не було, сказали зателефонувати в Київ і записатись у чергу. Отож, банк вирішив де-який час безкоштовно покорстуватись чужими грішми. Але йому цього не достатньо, і він вирішив пограбувати мене ще й тим, що примусив мене відкрити не потрібний мені картковий Рахунок, на який він покладе і буде тримати перераховані мені гроші. За відкриття рахунку я мушу заплатити 25 грн. і ще щомісяця банк буде забирати в мене відсотки із моїх грошей за перевищення ним-же встаноленого ліміту «по зняттю готівки з Рахунку». Хіба це не грабунок?

Спочатку думав відкрити депозит в «Банку Михайлівський», проте, вчасно виявив що він мало чим відрізняється від збанкрутілого «Імексбанка»
Банк Михайлівський
12 травня 2015, 10:02
Доброго дня, шановний клієнт.
Задля більш оперативного отримання гарантованих коштів Банк Михайлівський рекомендував перерахування останніх на карткові рахунки, адже для отримання готівки необхідне використання касових послуг і попереднє забезпечення кас готівкою, що відповідно потребує більших часових затрат.
Вкладники можуть детально ознайомитись з умовами та тарифами по продуктам Банку та обрати найбільш прийнятний.
Банк Михайлівський прикладає максимум зусиль задля того, щоб співробітництво було комфортним та успішним.
Дякуємо за Ваше звернення.
Полезный комментарий
qqe11 12 травня 2015, 10:29
1) Запишитесь в очередь и в назначенный день деньги Вас будут ждать в кассе. Хотя неизвестно какая очередь у Вас в городе…
2) Если уже и открывать карточный счет, то только депозитный — там хоть % будут компенсировать банковские услуги… А снимать деньги можно в банкоматах Атмосферы.

qqe11
qqe11
12 травня 2015, 10:29
Корисний коментар
alloshka
alloshka
12 травня 2015, 21:59
Мені теж постійно переносили зустрічі. Перезвонила на гарячу, сказала, що вже згідна на картку, мені відмовили, сказали, вже немає місць в цьому місяці на запис. Тоді я просто підійшла до працівниці банку, яка видає картки (така є в Чайці на 1 поверсі, в Злата плазі на цокольному) і записалася сама до неї в чергу. На ці вихідні у них були робочі дні і було вільно. Мені і ще моїм двом знайомим вона зробила картки. Сьогодні я познімала по 8 000 грн в банкоматі без комісії. Такий ліміт.
Але коли діло дійде до тіла депозиту, ліміт 25000 грн в місяць, тому як буде зніматися, я не знаю.

Головна / Банки України 🏦 / Банк Михайлівський 💰 / Відгуки про Михайлівський 📝 / Чому «Банк Михайлівський» призначили агентом «Імексбанка»?